Türk Kızılayı KPSS Şartı Olmadan Personel Alımı Yapıyor

Türk Kızılayı kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı olmadan personel alımı yapmaya devam ediyor.

Türk Kızılayı KPSS Şartı Olmadan Personel Alımı Yapıyor
Türk Kızılayı sağlık konusunda önemli bir kuruluş olmak ile beraber Türkiye'nin dört bir yanında yaptığı örgütlenme sayesinde organ bağışı ve kan bağışı olarak milyonlarca kişinin hayatta kalmasını sağlamaktadır. Daha çok bağış alabilmek, gereli konularda hizmet sağlayabilmek ve boş kadrolarda ki eksikliğin giderilebilmesi için Türk Kızılayı personel alımı yapmaya da devam etmektedir. Resmi internet sitesinda bulunan Türk Kızılayı Kariyer İş İlanları sayfası aracılığı ile kamuoyuna boş pozisyonları duyurulmakta olan Kızılay kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere çok sayıda personel alımı yapmaya devam ediyor. Yeni yayımlanan ilanlar incelendiğinde personel alımı yapıldığı görülmektedir. Peki Türk Kızılayı hangi pozisyonlar için personel alımı yapacak ve
şartlar nedir?

Hangi Pozisyonlar İçin Alım Yapılacak

Türk Kızılayı resmi internet sitesinde bulunan kariyer iş ilanları sayfası aracılığı ile personel alımı yaptığını duyurdu. Peki Kızılay hangi pozisyonlar için personel alımı yapmaya devam ediyor.

Mali İşler Uzmanı
Aile Bağlarının Yeniden Tesisi Programı Sorumlusu (Toplum Merkezi Sorumlusu)
Tercüman

Yukarıda bulunmakta olan kadrolar için Türk Kızılayı personel alımı yapmakta olup her kadro için ayrı ayrı nitelikler belirlenmektedir. Başvuru yapmak isteyen adayların pozisyonlar için belirlenmiş olan şartlara uyum sağlaması gerekmekte olup başvuru yapmak ve detayları öğrenmek isteyen adayların aşağıda ki linki takip etmesi gerekmektedir.

//basvuru.kizilaykariyer.com/ilan/site.aspx

YORUM EKLE
YORUMLAR
İrfan gümüş
İrfan gümüş - 5 yıl Önce

Şoför alımıda varmı En sınıfı sürücü belgesi var

tarık
tarık - 5 yıl Önce

hep torpıllıler alınıyor nıye halka duyuruyorsunuz