Türk Kızılayı KPSS Şartı Olmadan Memur Alımı Yapıyor!

Türk Kızılayı kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere KPSS şartı olmadan çok sayıda memur ve personel alımı yapıyor. Peki pozisyonlar ile diğer detaylar nedir?

Türk Kızılayı KPSS Şartı Olmadan Memur Alımı Yapıyor!

Ülkemizin en önemli kurumları arasında yer alan ve Türkiye'nin binlerce farklı noktasında kan ile organ bağışı kabul etmekte olan ve toplamış olduğu bu bağışları ihtiyaç halinde ki kişilere, hastanelere, sağlık kuruluşlarına göndermekte olan Türk Kızılayı yeni personel alımları yapıyor.

Türk Kızılayı'nın büyük bir personel kitlesi Sağlık Fakültelerinde eğitim gören üniversiteleri gönüllü öğrenciler tarafından karşılanmakta olup uzman kadrolar için kamuoyuna personel alımı ilanları yayımlanmaktadır. Yeni ilanlara göre Türk Kızılayının çok sayıda memur alımı yaptığı görülüyor. Peki detaylar nedir ve hangi pozisyonlar için alımlar yapılacak?

İLAN DETAYLARI NEDİR?

Türk Kızılayı iş ilanları için çok sayıda KPSS şartı olmadan memur alımı yapıyor. Peki ilan detayları nedir? Buna göre adayların vardiyalı sisteme uygun olmak, gerekli eğitimleri almış olmak, pozisyonlar için sertifika ve belgelere sahip olmak, yoğun tempoda çalışabilir olmak gibi şartlara sahip olması gerekmektedir. Peki başvurular nasıl ve hangi pozisyonlar için yapılacak?

POZİSYONLAR NELERDİR ve NASIL BAŞVURU YAPILACAK?

Türk Kızılayı KPSS şartı olmadan memur alımı yapıyor peki pozisyonlar nelerdir?Buna göre Doktor (Doktor 2018) , Yurtdışı Delegasyon Yetkilisi (YDD2018) , International Relations Officer (IR), Koruma Programı (Asistanı) , Program/ Project Assistant (PA), Tercüman (TRC2018), Case Worker (CASE-WR), İdari İşler Personeli (Engelli) (ENGL-İP), Corporate Communication Specialist (CCS)  ve Doktor / (Kardiyoloji Uzmanı) (KRD2018) pozisyonları için memur alımı yapılacak olup başvurularını yapmak isteyenlerin //basvuru.kizilaykariyer.com/ilan/site.aspx linkini kopyalaması ve tarayıcılarının adres çubuğuna yapıştırarak başvurularını tamamlaması gerekmektedir.

TÜM İŞ İLANLARI BURADA

YORUM EKLE