TÜBİTAK Yeni İlan Yayımladı! Ön Lisans Mezunu Ar Ge Personeli ( Teknisyen ) Alacak!

TÜBİTAK Resmi gazete'de yayımladığı ilana göre bünyesindeki personel ihtiyacını karşılamak için ar ge personeli alacak. Peki şartlar nedir?

TÜBİTAK Yeni İlan Yayımladı! Ön Lisans Mezunu Ar Ge Personeli ( Teknisyen ) Alacak!

TÜBİTAK yeni personel alımları için yeni adımlar atmaya devam ediyor. BİLGEM bünyesinde bulunan UEKAE biriminde görevlendirmek üzere Tekisyen alımı yapacağını belirtti. Söz konusu ilan 06 Mayıs 2020 tarihi itibari ile Resmi Gazete'de yayımlanmış olup başvuru süreci başlayan ilan için İşin Olsa ekibi olarak sizlere detayları aktaracağız.

İLANIN DETAYLARI NEDİR?

TÜBİTAK Bilişim ve Bilgi Güvenliği Teknolojiler Araştırma Merkezine ( BİLGEM ) bağlı ulusal Elektronik ve KriptolojiAraştırma Enstitüsü ( UEKA ) bünyesindeki eksikliği karşılamak için 9 kişilik boş kadro ile personel alımı yapacak. Bu yönde TÜBİTAK Ar Ge Personeli alımı yapacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

TÜBİTAK alımını yapacağı Ar Ge Personeli adayından genel olarak " Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek" gibi genel nitelikler talep edilece.

Özel olarak ise adayların Ön Lisans Bölümleri Elektrik, Elektronik Teknolojisi, Kimya Teknolojisi, Bilgisayar Teknolojisi ve Makine bölümlerinden birini bitirmiş olmaları ve Kocaeli ilinde ikamet ediyor olmaları gereklidir.

BAŞVURU SÜRECİ BAŞLADI!

TÜBİTAK Personel alımı ilanı 06 Mayıs 2020 tarihi ile başvuru ekranını adaylara açmış olup adayların başvurularını en geç 27 Mayıs 2020 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvuru yapacak adaylar başvurularını TÜBİTAK İş Başvuru Sistemi (https://kariyer.sage.tubitak.gov.tr) üzerinden gerçekleştirilmektedir.

TIKLA BAŞVURU YAP!

Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2020, 07:13
YORUM EKLE