TÜBİTAK ULAKBİM Kamu Personeli Alımı Yapıyor! KPSS Şartı Olmadan

TÜBİTAK yayımladığı ilanına göre bünyesindeki personel eksikliğini gidermek için ULAKBİM birimine boş pozisyonlar ile KPSS şartı olmadan personel alımı gerçekleştirecek. İşte detaylar şöyledir.

TÜBİTAK ULAKBİM Kamu Personeli Alımı Yapıyor! KPSS Şartı Olmadan

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanmış olan ilana göre TÜBİTAK ULAKBİM bünyesindei personel eksikliğini gidermek için, Ulusal Akademik Ağ ve Bilgi Merkezi birimine Ar Ge pozisyonu için Ankara ilinde, 7 kişilik boş kadro ile Kamu personeli alımı gerçekleştirecek. Buna göre Başvuru yapacak adaylar mutlaka başvuru şartlarını taşımak zorundadırlar. haberimizin devamından başvuru şartlarına ulaşabilirsiniz. Ayrıca KPSS şartı olmadan personel alımı yapılacaktır.

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

TÜBİTAK alım yapacağı boş pozisyonlar içn adaylardan, kamu haklarından mahrum bulunmamak, Son başvuru tarihi itibari ile askerliğini bitirmiş veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Herhangi bir suç hükümlülüü bulunmamak, Ar-Ge Teknisyeni pozisyonları için adayların 4,00 üzerinden en az 2,50 Ağırlıklı Mezuniyet Not Ortalamasına sahip olmaları gerekmektedir, İngilizce dilinden ilgili sınavlardan puan almış olmak şartları aranacaktır.

BAŞVURULAR:

Başvuru yapacak adaylar başvurularına ilanın yayımlanması ile birlikte başlayabilirler ve en geç 25 Temmuz 2018 tarihine kadar yapmaları gerekmektedir. Buna göre başvurular son başvuru günü en geç 17:00 a kadar yapılması zorunludur. Başvurular, “www.ulakbim.tubitak.gov.tr” adresinden İş Başvuru Sistemine kayıt olmak gerekmektedir. Ayrıca bunun dışında yapılacak başvurular hiçbir şekilde kabul edilmeyecektir.

İlanın tam metnini incelemek isteyen adaylar aşağıda sizlerle paylaştığımız bağlantıyı kullanarak ilan hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İlanın Tam Metni

YORUM EKLE