TÜBİTAK Resmi Gazetede Yüzlerce KPSS siz Personel Alımı İlanı Yayımladı!

TÜBİTAK personel alımı ilanı yayımlandı. Resmi Gazetede yayımlanan ilana göre KPSS şartı olmaksızın yüzlerce personel alımı yapılacak.

TÜBİTAK Resmi Gazetede Yüzlerce KPSS siz Personel Alımı İlanı Yayımladı!

Resmi Gazete personel alımı ilanları yayımlandı. Az Önce yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre TÜBİTAK bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere fakrlı alanlarda ve birimlerde olmak üzere 128 kişilik boş kadro ile personel alımı yapılacak. KPSS siz Personel Alımı yapılacak olup alımlar Konya, Ankara ve Kocaeli illerinde yapılacak.

ALIM YAPILACAK BİRİM VE KADROLAR:

TÜBİTAK yayımladığı ilana göre TÜBİTAK BİLGEN İLTAREN Konya ve Ankara illerinde Ar-Ge Personeli alımı yapacak. Farklı alanlarda 66 personel alınacak.

Bir diğer alıma göre ise TÜBİTAK BİLGEM BTE Kocaeli ilinde Ar-Ge Personeli Teknisyen pozisyonunda 66 personel alacak.

TÜBİTAK Bilgem Teknoloji Transferi ve Sanayileştirme Başkanı yardımcılığına Kocaeli ilinde 2 personel alınacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

TÜBİTAK adaylardan yukarıdakitabloda belirtilen nitelikler dışında, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, İngilizce dili için yapılan Yabancı Dİl sınavından puan almış olmak gerekmektedir.

BAŞVURULAR NE ZAMAN?

TÜBİTAK personel alımı başvuruları ilanın yayım tarihi olan 26 Temmuz 2021 tarihi ile başlamış olup en geç 16 Ağustos 2021 tarihine kadar başvuruların gerçekleştirmeleri gereklidir. Adaylar başvurularını sadece TÜBİTAK resmi İnternet adresi üzerinden gerçekleştiröeleri gereklidir.

YORUM EKLE