TÜBİTAK KPSS Siz 35 Personel Alımı Yapacak! Başvurular Sona Eriyor

TÜBİTAK bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere farklı alanlarda KPSS şartı olmaksızın personel alımı yapacak. Başvurularda sona geldik. İşte detaylar.

TÜBİTAK KPSS Siz 35 Personel Alımı Yapacak! Başvurular Sona Eriyor

TÜBİTAK personel alımı için geçtiğimiz haftalarda ilan yayımlamıştı. Yayımlanan ilana göre TÜBİTAK bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı alanlarda lisans mezunu 35 personel alımı yapacak. Başvurularda artık sona geldik. Henüz başvuru yapmamış olan adalar için detayları son kez sizlerle paylaşacağız.

İLANIN DETAYLARI:

TÜBİTAK SAGE Savunma Sanayii Araştırma ve Geliştirme Enstitüsü 35 kişilik boş kadro ile personel alacak. İşte kadro dağılımı;

BAŞVURU ŞARTLARI:

TÜBİTAK adaylardan başvuru için, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasımdam olumlu sonuç alabilmek, Lisans mezunu olmak, Yanacı Dil Sınavından İngilizce dilinden puan almış olmak gibi şartlar aranacak.

BAŞVURULAR SONA ERİYOR!

TÜBİTAK personel alımı başvuruları 07 Eylül 2020 tarihi ile başlamış olup en geç 21 Eylül 2020 tarihine kadar yapılacaktır. Adaylar başvurularını sadece TÜBİTAK resmi internet adresi üzerinden yapılacaktır.

İLANIN TAM METNİ

Güncelleme Tarihi: 26 Eylül 2020, 09:06
YORUM EKLE