TÜBİTAK BİLGEM KPSS'siz Ar-Ge Personeli Alımı Başladı Son Başvurular 12 Kasım

TÜBİTAK bünyesine farklı alanlarda olmak üzere 16 kişilik kadro ile alım yapacağını belirtti. Başvurular başladı ve en geç 12 Kasım a kadar alınacak.

TÜBİTAK BİLGEM KPSS'siz Ar-Ge Personeli Alımı Başladı Son Başvurular 12 Kasım

Türkiye İş Kurumu resmi internet adresi üzerinde gelmiş olan personel alımı ilanlarına göre kamuya personel alımı için yeni ilan yayımlandı. Bu kapsamda TÜBİTAK BİLGEM Ulusal Elektronik ve Kriptoloji Araştırma Enstitüsü bünyesindeki personel ihtiyacı için Gebze Kocaeli ilinde 16 kişilik boş kadro ile Ar-Ge personeli alımı yapacağını belirtti. Bu kapsamda adaylardan bazı genel ve özel nitelikler aranmakta olup tüm nitelikleri sağlayan adayların başvuruları kabul edileceği bildirildi.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

TÜBİTAK personel alım ilanına başvurular ilanın yayım tarihi itibari ile başlamış olup kasım ayında sona erecek. Bu yönde adaylardan bazı genel ve özel nitelikler aranmaktadır. Ayrıca yapılan açıklamaya göre adaylardan KPSS şartı aranmayacaktır.

Adaylardan genel olarak, "Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Adayların 4,00 üzerinden en az 2,50 Ağırlıklı Mezuniyet Not Ortalamasına sahip olmaları gerekmektedir, Bir temiz alan olan laboratuvarda tümdevre üretim süreçlerinde görev alabilecek yetkinlikte olmak, Vardiyalı çalışabilecek olmak, Temiz alan kıyafetleri ile çalışabilecek olmak Gebze, İstanbul/Anadolu veya İzmit’te ikamet ediyor olmak, Basınçlı hava, soğutma suyu, deiyonize su, hava şartlandırma üniteleri ve tehlikeli gaz donanımı gibi altyapı destek ünitelerinde görev yapabilmek" şartları aranacaktır.

ÖZEL ŞARTLAR:

Eğitim Şartı: Yükseköğretim Kurumlarının iki yıllık ön lisans eğitimi veren; Elektrik, Elektronik Teknolojisi, Kimya Teknolojisi veya Bilgisayar Teknolojisi bölümlerinden birini bitirmiş olmak.

Yaş Şartı: 01.01.1994 tarihinden sonra doğmuş olmak.

BAŞVURULAR:

Adaylar başvurularına ilanın yayım tarihi olan 21 Ekim 2019 tarihi itibari ile başvurularına başlayabilir ve en geç 12 Kasım 2019 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Bu yönde adaylar başvurularını "www.bilgem.tubitak.gov.tr" adresinden İş Başvuru Sistemine kayıt olmak gerekmektedir. (Başvuru için özgeçmiş oluştururken, istenilen tüm evrakın sisteme elektronik ortamda eklenmesi ve referans kodu seçilerek başvuru yapılması zorunludur). İş Başvuru Sistemi yoluyla yapılan başvurular haricinde başvuru kabul edilmeyecektir.

BAŞVURU KILAVUZU

Güncelleme Tarihi: 30 Ekim 2019, 23:52
YORUM EKLE