TARIMAŞ KPSS Siz 42 Personel Alımı İlanı Yayımlandı!

TARIMAŞ personel alımı ilanı yayımlandı. Farklı kadrolarda KPSS Şartı olmadan 42 Personel Alımı yapılacak. Kontenjan ve şartlar haberde.

TARIMAŞ KPSS Siz 42 Personel Alımı İlanı Yayımlandı!

TARIMAŞ personel alımı için İŞKUR'da ilan yayımladı. Az Öne yayımlanan ilana göre TARIMAŞ bünyesindeki eksikliği gidermek için farklı kadrolarda 42 kişilik boş kadro ile personel alımı yapılacağını bildirdi. Söz konusu yayımlanan ilana göre KPSS Şartı olmaksızın personel alımı gerçekleştirilecektir. Buna göre kontenjan dağılımı ve adaylardan aranan şartları sizlerle haberde paylaşıyoruz.

Alım Yapılacak Meslekler ve Kontenjan Dağılımı Nedir?

  • 2 Güvenlik Personeli,
  • 2 Şoför,
  • 35 Peyzaj Bahçıvanı,
  • 1 Su Ürünleri Personeli,
  • 1 Büro Elemanı,
  • 1 Avukat,

Başvuru Şartları Ne Olacak?

Söz konusu personel kadroları için adaylardan " Tam Zamanlı çalışabilecek olmak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Ekip çalışmasına yatkın olmak, 50 Yaşını doldurmamış olmak, Ena z lise mezunu olmak, Alım yapılacak meslek grubuna göre özel nitelikleri sağlıyor olmak" gibi nitelikler aranacak.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

TARIMAŞ personel alımı başvuruları ilanın yayım tarihi olan 26 Eylül 2022 tarihi ile başlamış olup en geç 2 EKim 2022 tarihine kadar gerçekleştirilmesi gereklidir. Adaylar başvurularını sadece şahsen gerçekleştirmesi gereklidir.

İLANIN TAM METNİ: https://media.iskur.gov.tr/60911/tarimas-02-10.pdf

YORUM EKLE
YORUMLAR
ibrahim coskun
ibrahim coskun - 1 yıl Önce

Ben 38 yaşında evli mobilya montaj ustasıyım ama taşıma beni bitiriyor bu yüzden söfur olarak alırsanız sevinirim saygılarımla

Nuri al
Nuri al - 1 yıl Önce

Üniversite hazırlık birinci sınıf öğrencisiyim büro elemanı yada güvenlik için başvuru yapıyorum teşekkürler