Süleyman Demirel Üniversitesi 130 Sağlık ve Hastane Personeli Alımı Yapacak!

Süleyman Demirel Üniversitesi personel alımı için farklı ilanlar yayımladı. Toplamda 130 kişilik kadro ile işçi ve sözleşmeli alım detayları haberimizde yer alıyor.

Süleyman Demirel Üniversitesi 130 Sağlık ve Hastane Personeli Alımı Yapacak!

Süleyman Demirel Üniversitesi bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere farklı kadrolarda ve niteliklerde perosnel alımı yapacağını bildirdi. Geçtiğimiz gün yayımlanan ilana göre Süleyman Demirel Üniversitesi toplamda 130 kişilik kadro ile alım yapılacak olup İlan hakkında detayları İşin Olsa ekibi olarak sizlerle paylaşıyoruz.

ALIM YAPILCAK KADROLAR:

Süleyman Demirel Üniversitesi bünyesine 130 kişilik boş kadro ile farklı alanlarda alım yapacak. Bu yönde iki ilan yayımlandı.

İlk ilana göre Süleyman Demirel Üniversitesi İŞKUR aracılığı ile Üniversite Hasnaesi Başmüdürlüğünde görevlendirilmek zere 62 kişilik boş kadro ile Hasta Bakım ve Temizliği Hizmetleri personeli alımı gerçekleştirecek.

Yayımlanmış olan bir diğer ilana göre ise Süleyman Demirel Üniversitesi 68 kişlilik kadro ile Sağlık personeli alacak. Alımlar Üniversite Hastanesi Başmüdürlüğüne ve Diş Hekimliği Fakütesi Dekanlığına yapılacaktır. 68 kişilik kadro ile ise, 47 Hemşire, 6 Sağlık Teknikeri, 4 Laborant, 2 Röntgen Teknisyeni, 3 Diğer Sağlık Personeli, 2 Biyolog, 1 Psikolog, 2 Eczacı ve 2 Diğer Sağlık Personeli alınacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Süleyman Demirel Üniversitesi personel alımı için adaylardan öncelikle 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki nitelikler aranacak. Bunun dışında ilana göre adaylardan özel nitelikler talep edilecek.

İŞKUR 62 İşçi Alımı Özel Şartları: Başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış, 35 yaşından gün almamış olmak ve Ortaöğretim Kurumlarının Hasta ve Yaşlı Hizmetleri Alanının Engelli Bakımı veya Hasta Bakımı ve Yaşlı Bakımı Dallarından, Hasta ve Yaşlı Bakımı veya Hasta ve Yaşlı Bakım ya da Sağlık Hizmetleri Alanının Ebe Yardımcılığı, Hemşire Yardımcılığı ve Sağlık Bakım Teknisyenliği Dallarından birinden mezun olmak.

68 Sözleşmeli Personel Alımı Özel Şartları: Adaylardan 2018 yılında yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından Lise mezunları için KPSSP94, Ön Lisans mezunları için KPSSP93 ve Lisans mezunları için KPSSp3 puan tründen puan almış olmak ve Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak nitelikleri aranacak.

BAŞVURULAR DEVAM EDİYOR!

İlgili ilanlar hafta başı itibari ile duyurulmuş olup başvuru süreci devam etmektedir. Bu yönde İŞKUR üzerinden yapılacak alımlar en geç 21 Eylül 2020 tarihine kadar devam edecek. İlan hakkında detaylı bilgi Burada

68 Sözleşmeli personel alımı ilanı için ise başvuru süreci 16 Eylül 2020 tarihinde başlamış olup en geç 30 Eylül 2020 tarihine kadar devam edecek. Detaylı bilgi almak için Buraya Tıklayınız.

YORUM EKLE