Roketsan Tecrübesiz Lise Mezunu Personel Alımı Yapıyor!

Roketsan personel alım ilanları yayımlandı. İK üzerinden yapılan personel alımlarında çok sayıda lise mezunu ve tecrübesiz alımlar yapılacak. İşte detaylar..

Roketsan Tecrübesiz Lise Mezunu Personel Alımı Yapıyor!

En az lise mezunu personel alımları başvurusu yapmak isteyen adaylar dikkat. İşin olsa sitemizde personel alıma yapan firmalardan tecrübe istemeyen ve eğitim düzeyinde en az lise, ön lisans mezunu arayan alımlara aktarmaya devam ediyoruz. Bilindiği gibi Roketsan Silahlı Kuvvetler Vakfına ait bir kuruluş olarak savunma sanayisinde Türkiye'nin gururu kuruluşlarından bir tanesidir. Roketsan alımlarına başvuru nasıl yapılacak? hangi ünvanlarda alım olacak?

LİSE MEZUNU PERSONEL ALIMI

Roketsan'da eğitim ve kariyer imkânları ile personel alımlarına başvuru yapmak isteyen adaylar açık iş pozisyonlarında başvuru yoğunluğu yaşanılmakta. İnsan kaynakları sitesi üzerinden yapılan başvurularda çok sayıda başvuru alınıyor. Mühendis ve teknisyen unvanlarında yapılan başvurularda lise mezunu olan adaylar için genel başvuru ve teknisyen alımlarına başvurular devam ediyor. Bilindiği gibi Roketsan'da alımlar her yılın ilk ayında planlanarak adaylara duyuruluyor. Bu ilanlardan hangi unvanlarda alımlar yapılacak?

BAŞVURU ALINAN ÜNVANLAR

Roketsan mühendis, teknisyen ve genel başvurularda hangi pozisyonlarda başvuru alıyor?  Havacılık uzay / uçak mühendisi, Fizik / fizik mühendisi, Bilgisayar mühendisi, Elektrik elektronik mühendisi, Kimya / kimya mühendisi, Proje yönetimi mühendisi, Endüstri mühendisi, Mekatronik mühendisi, Makine mühendisi, Metalurji ve malzeme mühendisi,  Teknisyen, Genel başvuru, Aday mühendis, Satın alma Mühendisi, 

BAŞVURU ŞARTLARI

Başvuru yapmak isteyen adayları için genel başvurular için tarih belirtilmedi, teknisyen başvurularında en az lise mezunu olan adayların ve tecrübe olmayanlarında başvuru yapabileceği ilan detaylarında belirtildi. Diğer mühendislik unvanlarında ise ilgili branşa göre mezuniyet şartı aranacak. Başvurular 31 Aralık tarihine kadar devam edecek. Tüm adaylardan istenilecek olan başvuru şartları ise şöyle; T.C. vatandaşı olmak, askerlik ile ilişiği bulunmamak, iyi derecede İngilizce bilmek, Office programlarını kullanabilmek, seyahat engeli bulunmamak, alanı ile ilgili teorik bilgisi bulunmak, başvuru detaylarında istenilen gereksinimlere sahip olmak şartları bulunuyor. Adayların çalışmak istediğiniz konuları belirten bir ön yazı ile birlikte başvuru yapabileceği niteliklere uygun alım halinde adaylara iletişim kurulacağı belirtildi. 

Başvuru yapmak için tıklayın

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2018, 22:27
YORUM EKLE