Roketsan En Az Lise Mezunu Çok Sayıda Personel Alımı 2019 İlanları

Roketsan personel alım ilanı yayımladı. En az lise mezunu olan adaylar içerisinden çok sayıda personel alımı yapılacak. İşte alım yapılacak kadrolar ve başvuru şartları.

Roketsan En Az Lise Mezunu Çok Sayıda Personel Alımı 2019 İlanları

Roketsan bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere farklı pozisyonlarda personel alımı yapacağını belirtti. Bu yönde Roketsan resmi İnternet sitesinde personel alım ilanlarını yayımladı. Adaylardan bazı genel ve pozisyonuna göre özel nitelikler aranmakta olup İşin olsa ekibi olarak sizlere Roketsan personel alımları hakkında detaylı bilgi paylaşıyoruz.

ROKETSAN HANGİ POZİSYONLARDA PERSONEL ALACAK?

Roketsan bünyesine en az lise mezunu olan adaylardan, Fizik / Fizik Mühendisi, Sistem Mühendisi, Havacılık uzay / Uçak Mühendisi, Aday Mühendis, Metalurji ve Malzeme Mühendisi, Endüstri Mühendisi, Satınalma Mühendisi, Teknisyen, Genel Başvuru pozisyonları, Mekatronik Mühendisi, Kimya / Kimya Mühendisi, Elektrik Elektronik Mühendisi, Bilgisayar Mühendisi, Proje Yönetim Mühendisi ve Makine Mühendisi alacak. 2019 personel alımı pozisyonları bu şekildedir.

ADAYLARDAN HANGİ NİTELİKLER ARANACAK?

Roketsan personel alımı 2019 ilanlarına göre adaylardan, Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Lisans mezunu pozisyonlar için İyi derecede İngilizce bilmek, 30 Yaşından gün almamış olmak, Alım yapılacak bölgede ikamet ediyor olmak, Yurtiçi veya Yurtdışı seyehat engeli bulunmamak, Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilmek, MS office programlarını kullamasını bilmek, Görevini yapmasına engel olabilecek bir sağlık sorunu olmamak gibi nitelikler aranacak.

Ayrıca alımlar pozisyonuna göre farklı bölgeler için ve bazı pozisyonlar için ise Türkiye genelinde alım yapılacak.

GENEL BAŞVURU İLANI:

Roketsan ayrıca adaylardan genel başvuruları da almaktadır. Genel Başvuru hazırlayacağınız CV de yapabileceğiniz iş, mesleğiniz, Eğitiminiz ve diğer nitelikleri taşıyıp taşımadığınızın bilgisini verilerek bu ilana başvuru yapılabilmektedir. Başvurunuz orta ve uzun vadede açılabilecek pozisyonlarda değerlendirilecek olup, niteliklerinize uygun pozisyonlar oluşması durumunda adaylarla iletişime geçilecektir.

BAŞVURULAR NASIL NEREDEN YAPILACAK?

ROKETSAN A.Ş yayımladığı iş ilanları için başvurularını 30 Mart 2019 tarihine kadar alacak. genel Başvuru için ise tarih verilmemiş olup adaylar devamlı başvuru yapabileceklerdir.

Başvurular ik.roketsan.com.tr/ adresi üzerinden elektronik ortamda yapılacaktır. ilgili sitede verilen üye giriş işlemleri ile birlikte başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 19 Temmuz 2019, 22:34
YORUM EKLE