Merkez Bankası KPSS siz Personel Alımı İlanı Yayımladı! Geçici İşçi Alımı Şartları?

Merkez Bankası personel alımı için ilana çıktı. KPSS Şartı olmaksızın Geçici süreli çalışacak Cankurtaran alınacak. şartlar nelerdir?

Merkez Bankası KPSS siz Personel Alımı İlanı Yayımladı! Geçici İşçi Alımı Şartları?

Merkez Bankası perosnel alımı ilanı İŞKUR üzerinde yayımlandı. Banka bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere İzmir'de bulunan Naim Talu Eğitim Seminer ve Dinlenme Tesisinde görevlendirilmek üzere 1 kişilik kadro ile Cankurtaran alımı gerçekleştirecak. Belirli aralıklarla alım faaliyetlerine devam eden Banka birimi haberin devmaındaki nitelikler doğrultusunda Geçici süreli çalışacak personel alımı gerçekleştirecek.

Kontenjan Bilgisi Nedir?

Alım Yapacak Kurum: Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası A.Ş. Naim Talu Eğitim Seminer ve Dinlenme Sitesi,

Meslek Adı:Cankurtaran,

Niteliği: Geçici

Açık İş Sayısı: 1 Kişi

Deneyim Süresi: 2 Yıl

Başvuru İçin Adaylardan Aranan Şartlar nedir?

Merkez Bankası personel alımı için adaylardan " Tercihen Üniversitelerin Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulları veya Spor Bilimleri fakültelerinden mezun olmak, Gümüş Kurtarma Sertifikasına ehliyet sahi olmak, İzmir'in menderes, Selçuk, Gaziemir, Seferihisar içlelerinden birinde ikamet ediyor olmak " şartları aranacaktır.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Merkez Bankası KPSS siz Personel alımı başvurusu 18 Ağustos 2022 tarihi ile başlayacak olup en geç 31 Ağustos 2022 tarihine kadar gerçekleştrilmesi gerekmektedir. Başvurular sadece şahsen yapılacak.

Başvuru Adresi: Çukuraltı Mahallesi Mustafa Kemal Paşa Bulvarı No:297 Menderes/İZMİR

YORUM EKLE