Kızılay Sınav Şartı Olmadan Türkiye Geneli Personel Alım İlanlarına Başvuru Alıyor!

Kızılay Türkiye genelinde KPSS şartı olmadan, tecrübeli ya da tecrübesiz personel alımı yapacak. Başvurular Kızılay Kariyer portalı üzerinden yapılacak. Kızılay Mart ayı personel alım ilanlarını haberimizden erişebilirsiniz.

Kızılay Sınav Şartı Olmadan Türkiye Geneli Personel Alım İlanlarına Başvuru Alıyor!

Kızılay Türkiye genelinde personel alımları yapacak.

Kamu kurumlarına ya da özel firmalara gerçekleştirilen personel alım ilanlarını aktarmaya devam ediyoruz. Adaylar KPSS şartı olmadan yapılan alımları da merakla sormakta. İŞKUR üzerinden açıklanan farklı nitelikli personel istihdamlarında kpss şartı aranmıyor. Firma yada kurumların kendi oluşturdukları kariyer portalları üzerinden başvuruları yapılmaya devam ediyor. Buna göre Kızılay Mart ayı alım ilanlarında gençlik çalışanı unvanında alımlar yapacak. Başvurular geçtiğimiz günlerde alınmaya başlandı. Bilindiği gibi Kızılay ulusal ve uluslar arası yardım kuruluşu olarak önemli görevler üstenmekte. Yeni bir projede görevlendirilecek olan gençlik çalışanı alımlarında başvuru detayları ise şu şekilde olacak.

Program ve proje uzmanı, doktor alımı ve gençlik çalışanı kadrolarında yeni alımlar açıklandı.

PROGRAM PROJE UZMANI ALIMI;

Program ve proje uzmanı alımlarında Suriye İnsani yardım operasyonlarında görevlendirilmek üzere lisan bölümü mezunu olmak tercihen yüksek lisans mezunu, sosyal sorumluluk projelerinde 2 yada daha fazla iş tecrübesine sahip, office programlarını kullanabilen, ileri derecede İngilizce konuşabilen, aktif olarak İngilizce raporlama yapabilen, b sınıf ehliyet sahibi, erkek adayların askerliği tamamlamış yada 2 yıl tecil ettirmiş olmaları gerekli olacaktır.

GENÇLİK ÇALIŞANI ALIMI;

Gençlik çalışanı kadrosundaki alımlarda ise iyi derecede Arapça konuşabilen adaylar başvuru yapabilecekler. Adayların sosyal hizmetler bölümü, eğitim bilimleri, bölümlerinden mezun olmaları gerekli olacaktır. İletişim becerisi yüksek, gelişime açık, sorumluluk sahibi, Office programları kullanabilen, seyahat engeli bulunmayan adaylar başvuru yapabilecekler.

Başvurular için: //www.kizilaykariyer.com/

YORUM EKLE