Kızılay Lise Mezunu Aşçı ve Çağrı Merkezi Operatörü Alıyor! Şartlar Nedir?

Türk Kızılayı her gün yeni personel alımı ilanları yayımlıyor. Bu yönde sadece lise mezunları için iki farklı pozisyonda personel alımı yapılacak. İşte detaylar.

Kızılay Lise Mezunu Aşçı ve Çağrı Merkezi Operatörü Alıyor! Şartlar Nedir?

Türk Kızılayı bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere alım yapacağını ilan etti. Yayımlanmış olan ilana göre lise mezunu iki farklı alanda alım yapılacak. Başvuru süreci başladı ve sadece başvuru şartlarını taşıyan adayların başvuru yapabileceği bu ilanlar için adaylardan farklı alanlarda nitelik talep ediliyor. Bizde İşin Olsa ekibi olarak sizlerle Türk Kızılayı lise mezunu personel alımı hakkında detayları sizlrle paylaşacağız.

İŞ TANIMLARI BE POZİSYONLAR:

Türk Kızılayı Aşçı ve Çağır Merkezi Operatrü pozisyonlarda personel alımı yapacağını vurguladı. Bu kapsamda Aşçı pozisyonu için en az 5 yıl deneyimi olan ve 1000 kişilik yemek çıkartabilecek kapasitede olmaları gereklidir.

Çağrı Merkezi Operatörü adayları ise, Günlük çalışma öncesi hazırlık yapmak, Gelen çağrıları cevaplamak, Çağrı sonrası evrak ve raporlama işlemlerini yapmak, Çağrı merkezi bilgisayar uygulamalarını kullanmak ve Günlük aranma raporlarını tutmak gibi görevlerden sorumlu olacaklardır.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

  • Esnek çalışma saatlerine uyumlu,
  • Sağlık engeli olmayan,
  • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
  • Tercihen Lise Mezunu
  • Vardiya sisteminde çalışabilecek,
  • Takım çalışmasına yatkın,

Özel olarak ise, Aşçı adaylarından, MEB onaylı Aşçılık belgesi olmak, Tercihen B sınıfı ehliyet sahibi olmak, Alanında en az 5 yıl deneyimli(En az 1000 kişilik yemek pişirme yetkinliği olan) ve Seyahat engeli olmamaları gereklidir.

Çağır Merkezi Operatörü adaylarından özel olarak, İleri düzeyde Arapça bilen (Arapça mülakat gerçekleştirilecektir.), Tercihen ikinci dil olarak Kürtçe bilen, Gelen çağrılara ilişkin talepleri doğru analiz edebilen, Çağrı merkezinde çalışma tecrübesi olan (tercih sebebidir), Diksiyonu düzgün, ikna kabiliyeti yüksek, Telefonda etkili iletişim kurabilen, Ofis teknolojilerini etkin şekilde kullanabilen adaylar alınacaktır.

BAŞVURULAR:

Kızılay aşçı ve Çağrı personeli alımları için başvuru süreci başladı. Adaylar başvurularını İnternet ortamında Kızılay resmi kariyer adresi üzerinden gerçekleştireceklerdir. Başvuru adresini sizlerle aşağıda paylaşacağız.

BAŞVURU ADRESİ: basvuru.kizilaykariyer.com/ilan/site.aspx

YORUM EKLE
YORUMLAR
Dihao ÇELİKKALEM
Dihao ÇELİKKALEM - 2 yıl Önce

ben lise mezunuyum işe ihriyacim var çağri merkezinde çalişmak istiyorum