Kızılay Koruma Programı Proje Personeli Alım İlanı Yayımladı! Şubat 2020

Türk Kızılayı bünyesine proje kapsamında çalışacak personel alımı ilanı yayımladı. Yayımlanan ilana göre başvuru süreci başladı. Peki kimler aşvuru yapabilir?

Kızılay Koruma Programı Proje Personeli Alım İlanı Yayımladı! Şubat 2020

Kızılay bümnyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere personel alımı ilanları yayımlaya devam ediyor. 03 Şubat 2020 tarihi ile yayımlanmış olan ilana göre 4 yıllık eğitim almış olan adaylar içerisinden personel alımı yapacağını belirtti.

İLANIN DETAYLARI NEDİR?

Kızılay yayımladığı ilanın açıklamasında Suriyeli İnsanların koruması adına proje kapsamında personel alacağını belirtti. Bu yönde Suriye İnsani Yardım Operasyonu Kapsamında Toplum Merkezi Projemizde görevlendirilmek üzere " Koruma Programı Sorumlusu" alımı yapılacağını açıkladı.

ADAYLARDAN ARANAN NİTELİKLER NEDİR?

- Üniversitelerin 4 yıllık Sosyal bilimler, Uluslararası ilişkiler, Hukuk, Sosyal hizmet, Psikoloji,Sosyoloji bölümlerinden mezun,

- Toplumsal Cinsiyete Dayalı Şiddet, Çocuk Koruma, Vaka Yönetimi, Halk Sağlığı konularına ve mevzuata hakim

- İyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip (Arapça bilmesi tercih sebebidir.)

- Sivil toplum çalışmalarında veya alanında en az 3 yıl tecrübeli,

- Problem çözme ve analitik düşünme becerilerine sahip,

- İş takip etme becerisine sahip,

- Takım çalışmasına yatkın,

- İletişim becerisi yüksek,

- Microsoft Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen,

- Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

- Alımlar Mardin ve Mersin ilinde yapılacak olup adayların ilgili illerde ikamet eden ya da ikamet etmeye istekli olmaları gereklidir.

KORUMA PROGRAMI SORUMLUSU GÖREVLERİ NEDİR?

Toplum Merkezinin faaliyet yürüttüğü bölgede yaşayan geçici koruma altındaki çocuk, kadın, engelli ve diğer incinebilir durumda olan ihtiyaç sahibi Suriyeliler ile ev sahibi halkın, çocuk işçiliği, erken yaşta evlilik, refakatsiz çocuk, cinsiyet temelli şiddet, vb. sorunlarına yönelik strateji ve müdahale planları geliştirmekle, koruyucu önleyici sosyal hizmet çalışmaları ve yönlendirme hizmetleri gerçekleştirmek,

Kamu kuruluşları, STK ve sektör temsilcileri ile işbirlikleri geliştirmek, Koruma Programı faaliyetlerini toplum merkezi psiko sosyal program ekibi ile eşgüdüm içindey ürütmek, Kapasite geliştirmeye yönelik iş geliştirmek ve takibini yapmak,  Sorumlu olunan faaliyetleri bütçe ve zaman planı dahilinde uygulanması konusunda destek sağlamak,  Toplum Merkezi Yöneticisinin diğer çalışmalarına destek olmak. 

BAŞVURULAR BAŞLADI!

Kızılay Koruma Programı sorumlusu personel alımı başvuru süreci 03 Şubat 2020 tarihi itibari ile başladı ve adaylar başvurularını İnternet oramında gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

BAŞVURU ADRESİ:basvuru.kizilaykariyer.com/BEYPSTAGRPNSYYX67VAAA5QTPW.JOB

Güncelleme Tarihi: 19 Şubat 2020, 01:08
YORUM EKLE