İŞKUR 1 Ağustos Tarihi İtibari ile 5 Bin Yeni Personel, İşçi ve TYP Alım İlanı Yayımladı!

Türkiye İş Kurumu aracılığı ile kamu ve özel firmalara personel alımları için 1 Ağustos tarihi itibari ile 5 Bin yeni ilan daha yayımlandı. TYP alımları kamuya personel alımları ve özel firmaların personel istihdamı için rekor sayıdaki alımlar Türkiye genelinde tecrübeli-tecrübesiz adaylar için başvuru imkanı bulunacak İşte detaylar..

İŞKUR 1 Ağustos Tarihi İtibari ile 5 Bin Yeni Personel, İşçi ve TYP Alım İlanı Yayımladı!

Türkiye genelindeki personel istihdamında Devlet Personel başkanlığı ve Türkiye İş Kurumu önemli bir görev sürdürmektedir. İŞKUR kamuda ve özel firmaların personel alımlarında iş arayanlar ile iş bulmak isteyen firmaları buluşturuyor. Bu kapsamda Türkiye genelinde eğitim düzeyinde okur yazar olan ya da, ilk öğretim mezunu, ön lisans, lisans mezunu olan adaylar için çok sayıda personel alımı yapılıyor. Ayrıca alımlara başvurular online yapılabiliyor. Bu kapsamda tecrübe şartı olmadan ya da bir iş tecrübesi bulunan adaylara yönelik olarak 1 Ağustos tarihi itibari ile 108 Bin 205 personel alımı yapılacak. Rekor sayıda personel alım sayısında adaylar başvuru şartlarına uyan ilanlara başvuru yapabilecek.

1 AĞUSTOS TARİHİ İTİBARİ İLE 5 BİN YENİ PERSONEL ALIMI;

Yeni yayımlanan personel alımlarında 5 bin daha yeni iş ilanı açıklandı. Buna göre en çok personel alımı yapılan meslekler arasında beden gücü ile alım yapılan beden işçisi alımlarına oldu. Diğer meslek gruplarında ise; 4 B,n 742 kişi ile satış danışmanı, 4 bin 271 kişi ile temizlik görevlisi, g bin 378 kişi ise güvenlik görevlisi alımları için başvurular sahiplerini bekliyor. Buna göre en çok alım yapılan diğer meslekler ise şöyle;

Beden İşçisi 27218, Satış Danışmanı / Uzmanı 4 Bin 741, Temizlik Görevlisi 4 Bin 277, Güvenlik Görevlisi 3 Bin 378, Makineci (Dikiş) 2 Bin 683, Garson (Servis Elemanı) 2 Bin 539, Büro Memuru (Genel) 2 Bin 94, Kasiyer 1 Bin 856, Reyon Görevlisi 1 Bin 856, Turizm Ve Otelcilik Elemanı Bin 717, Konfeksiyon İşçisi Bin 684, Şoför-Yük Taşıma Bin 357, Ön Muhasebeci Bin 354

BAŞVURULAR;

Başvurular e şube portalı üzerinden ya da şahsen başvurularda İŞKUR şubelerinden yapılabilecek. Online başvuru yapmak isteyen adaylar aşağıdaki bağlantıyı kopyalayarak, tarayıcıdan açmaları, iş arayan olarak portala giriş yapmaları ve başvuru şartı uyan ilanlara son başvuru tarihinden önce gerekli adımları tamamlamaları gerekiyor.

Başvuru için: https://goo.gl/2GWzxB

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 31 Temmuz 2018, 22:57
YORUM EKLE
YORUMLAR
feride çam
feride çam - 3 yıl Önce

neden sağlık alanın da personel alımı yok. fizyoterapist gibi

Donduarabaci
Donduarabaci - 3 yıl Önce

Kasiyer satış danismani

Bahar
Bahar - 3 yıl Önce

Kasiyer istiyorum pursaklar