İş Bankası İstanbul İçin Uzman Yardımcısı Alım İlanı 2019

İş Bankası bünyesinde bulunan personel eksikliğini karşılamak üzere uzman yardımcılığı pozisyonunda alım yapacağını ilan ederek bu yönde sınav yapacağını belirtti.

İş Bankası İstanbul İçin Uzman Yardımcısı Alım İlanı 2019

İş Bankası personel alımı yapıyor. Resmi İnternet sitesi üzerinde yayımlanmış olan ilana göre İş Bankası bünyesindeki boşluğu gidermek için İstanbul'da bulunan Genel Müdürlük bölümlerinde görevlendirmek üzere uzman yardımcılığı sınavı yapacak. Sınav sonucunda ise başarılı olan adaylar işe başlama sürecine girecekler. 

Söz konusu İş Bankası Uzman Yardımcısı Alımı sınavı 15 Haziran 2019 tarihinde düzenlenecek. İlana başvuru yapmış olan adaylar için ise yapılacak değerlendirme sonucunda sadece başvuru şartlarını taşıyan adyalara 13 Haziran 2019 tarihinde sınava ilişkin davet gönderilecek.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

İş Bankası İstanbul uzman yardımcısı ilanına başvuru yapacak adaylardan bazı nitelikler aranıyor. İş Bankası Mayıs ilanına göre, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Yazılı Sınav tarihi itibari ile 30 yaşını doldurmamış olmak, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Muaf veya en erken Kasım 2020 tarihine kadar tecil ettirmiş olmak, Herhangi bir kamu kurumu veya kuruluşta zorunlu olarak hizmet borcu olmamak, Sağlık açısından görevini Türkiye'nin her yerinde yapmasına engeli olmamak, Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun olmuş olmak, Daha önce İş Bankası tarafından yapılmış olan sınavların herhangi birinden mülakat aşamasında veya uzman yardımcıslığı veya müfettiş yardımcılığı sınavlarının değerlendirme aşamasında başarısız olmamaış olmak, herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, İngilizce, Fransızca, Almanca dillerinin herhangi birni çok iyi derecede biliyor olmak şartları aranır.

BAŞVURULAR:

İş Bankası uzman yardımısı alım sınavına başvurular, ilanın bankanın resmi internet sitesi üzerinde yayımlanmasının ardından başlamış olup en geç 10 Haziran 2019 tarihine kadar başvuru yapılması gerekmektedir. başvurular sadececv.isbank.com.tr adresinde yer alan İş Bankası Aday Kariyer Portalı üzerinden başvuru yapılabilecektir.

DEĞERLENDİRME AŞAMALARI:

Sınav için değerlendirmeler 4 farklı aşamadan oluşmaktadır.

1. Aşama: Genel Yetenek Sınavı, Sayısal ve sözel yeteneği ölçmeye yönelik sorulardan oluşmaktadır. Yetenek testinin süresi 70 dakikadır.

2. Aşama: Değerlendirme Merkezi, İş hayatını örnekleyen uygulamalarla yetkinlik ve davranışların incelenmesini sağlayan değerlendirme yöntemidir.

3. Aşama : İnsan Kaynakları Görüşmesi,  İnsan Kaynakları Uzmanları ile gerçekleştirilen görüşmedir.

4. Aşama : Panel Mülakat, Üst düzey yöneticilerimizle gerçekleştirilen görüşmedir.

İlgili ilana ulaşmak için https://www.isbank.com.tr/TR/hakkimizda/insan-kaynaklari/Documents/uzman-yardimcisi-alim-sinavi-15-06-19.pdf  bağlantısını kullanabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2019, 11:51
YORUM EKLE