İş Bankası En Az Lise Mezunu Şoför ve Özel Güvenlik Görevlisi Alımı Yapıyor

İş Bankası yayımladığı ilana göre bünyesindeki personel eksikliğini gidermek için Şoför pozisyonunda ve Güvenlik Görevlisi pozisyonunda alım yapacak. Başvuru yapmak isteyen adaylar aşağıda sizlerle paylaşacağımız bilgiler doğrultusunda başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

İş Bankası En Az Lise Mezunu Şoför ve Özel Güvenlik Görevlisi Alımı Yapıyor

İş Bankası kendi internet sitesinde Açık Pozisyonlar kısmında yayımladığı ilana göre bünyesinde oluşan personel eksikliğini karşılamak için Şoför pozisyonunda ve Güvenlik Görevlisi pozisyonunda personel alımı yapacğaını belirtti.Başvuru yapacak adaylar mutlaka başvuru şartlarunı taşımak zorundadırlar.

Buna göre söz konusu alım pozisyonları, Erkek Özel Güvenlik Hörevlisi için, İstanbul Hakkari ve Van illeri ve şubeleri için geçerlidir. Şoför pozisyonu için ise, ANkara, İstanbul, İzmir, Eskişehir, İskenderun ve Malatya illeri için geçerlidir. Her iki pozisyon içinde alım şartları ve başvuru tarihleri farklıdır.

ORTAK NİTELİKLER:

İş Bankası alımını yapmayı planladığı Güvenlik Görevlisi pozisyonu ve Şoför pozisyonu için adaylardan genel olarak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, En az lise mezunu veya ticaret meslek lisesi mezunu olmak, Alım yapılacak illerde ikamet ediyor olmak, Son başvuru tarihi itibari ile yani 19-20 Temmuz 1990 ve sonrası doğumlu olmak, Sağlık açısından görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Herhangi bir suç hükmlülüğü bulunmamak, kamu haklarından mahrum bırakılmamış olmak ve Daha önce İş Bankası tarafından yapılan Sınavlardan mülakat aşamasında elenmemiş olmaları gereklidir.

ÖZEL ŞARTLAR:

Özel Güvenlik Görevlisi pozisyonuna başvuru yapaca adaylardan, Askerliğini yapmış olmak, En az 175cm boyunda olmak ve Geçerlilik süresi 19 Temmuz 2019 ve sonrası bir tarih olan Silahlı Özel Güvenlik Sertifikasına sahip olmakmarlı gerekmektedir. 

Şoför pozisyonuna başvuru yapacak adaylardan ise, 2016 yılından önce alnmış en az B Sınıfı ehliyete veya 2016 yılından sonra alınmış D1 sınıfı ehliyete sahip olmak, Erkek adaylar için askerliğini 20 Temmuz 2018 tarihi itibari ile tamamlamış olmak, 20 Temmuz 2020 tarihine kadar geçerli bir psikoteknik değerlendirme belgesine sahip olmak, SRC1 ve SRC 2 belgelerinden herhangi birisine, SRC 3 ve SRC 4 belgelerinin herhangi birine sahip olmak şartları aranmaktadır.

BAŞVURULAR:

Başvuru yapacak adaylar başvurularına başlayabilirler. Şoför pozisyonu için başvurular en geç 20 Temmuz 2018 tarihine kadar ve Özel Güvenlik Görevlisi pozisyonu için başvurular en geç 19 Temmuz 2018 tarihine kadar yapılması gerekmektedir. Başvurular İş Bankası İnternet sayfasından elektronik ortamda yapılacaktır. Aşağıdaki bağlantıyı kopyalarak ve tarayıcınıza yapıştırarak başvuru ekranına ulaşabilirsiniz.

Başvuru Ekranı: https://cv.isbank.com.tr/

İlanlar hakkında detaylı bilgi: https://www.isbank.com.tr/TR/hakkimizda/insan-kaynaklari/Sayfalar/insan-kaynaklari.aspx

YORUM EKLE