Enerjisa Yurt Geneli En Az Lise Çok Sayıda Personel Alıyor!

Enerjisa Enerji Üretim Anonim Şirketi kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere yurt geneli çok sayıda en az lise mezunu personel alımı yapıyor.

Enerjisa Yurt Geneli En Az Lise Çok Sayıda Personel Alıyor!

Sabancı Holding'in sahibi olarak bilinen ve Türkiye'nin enerji konusunda en bilinir en önemli firmalarında bir tanesi olarak bilinen Enerjisa Enerji Üretim Anonim Şirketi yatırımlarını sürdürdüğü gibi özellikle büyük şehirlerde ihalelere katılarak daha fazla müşteriye ulaşmayı hedeflemektedir. Yakın zamanda halka arz edilmesi beklenen Enerjisa Enerji Üretim Anonim Şirketi büyüme oranını giderek geliştiriyor.

Sabancı Holding'in sahibi olarak bilindiği Enerjisa Enerji Üretim Anonim Şirketi kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere personel alımı da gerçekleştirmektedir. Enerjisa Enerji Üretim Anonim Şirketi personel alımı ilanları firma tarafından hazırlanmakta olup kamuoyuna iş ilanları ve kariyer siteler aracılığı ile duyurulmaktadır. Yeni ilanlara göre Enerjisa Enerji Üretim Anonim Şirketinin personel alımı yaptığı görülüyor. Peki pozisyonlar ile detaylar nedir?

İLAN DETAYLARI NEDİR?

Enerjisa Enerji Üretim Anonim Şirketi iş ilanları için personel alımı yapıyor. Peki hangi pozisyonlara alımlar yapılıyor, detaylar nedir? Buna göre adayların en az lise mezunu olması, mesleğine uygun niteliğinin olması, zor koşullarda çalışmaya uygun olması, sorumluluk sahibi olması gerekmekte olup yurt geneli 60'a yakın kadro için personel alımı yapıldığı görülüyor. Peki pozisyonlar nelerdir?

HANGİ POZİSYONLARA PERSONEL ALINACAK?

Enerjisa Enerji Üretim Anonim Şirketi kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere çok sayıda personel alıyor. Peki pozisyonlar nelerdir? Buna göre Elektrik Teknikeri, İş Analisti Uzmanı, Kepçe Operatörü, İdari İşler Uzmanı, Elektrik Teknisyeni, Makine Bakım Teknisyeni, Maden Mühendisi, Proses Teknisyeni(Tufanbeyli) gibi pozisyonlar için personel alınmaktadır. Peki başvurular nasıl yapılır?

NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Enerjisa Enerji Üretim Anonim Şirketi Türkiye geneli çok sayıda personel alımı gerçekleştirmektedir. Peki nasıl başvuru yapılır? Buna göre personel alımı ilanlarına ulaşmak ve başvuru yapmak için (https://goo.gl/qcRGsE) linkini kopyalaması tarayıcılarının url bölümüne yapıştırması ve istediği pozisyonlara müracaatlarını tamamlaması gerekmektedir.

DİĞER İŞ İLANLARI BURADA

Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2018, 12:45
YORUM EKLE