İŞKUR Üzerinden 8 Binden Fazla Beden İşçisi Alımı Yapılacak!

Türkiye İş Kurumu ( İŞKUR ) üzerinden verilen ilanlar doğrultusunda 8 binden fazla beden işçisi alımı yapılacağı açıklandı. Beden işçisi alımları hakkında gerekli bilgi ve detay haberimizde.

İŞKUR Üzerinden 8 Binden Fazla Beden İşçisi Alımı Yapılacak!

Türkiye İş Kurumundan verilen ilanlara göre 8 binden fazla beden işçisi alımı yapılacağını açıklandı. Türkiye İş Kurumu ( İŞKUR ) üzerinden gelen ilanlara göre beden işçisi alımları özel sektör bünyesine alınacaktır. Beden işçisi kadrosu için alım yapacak şirketlerin isimleri ve diğer bilgilere haberimizde yer verilmiştir.

BEDEN İŞÇİSİ ALIMI YAPACAK ÖZEL ŞİRKET İSİMLERİNDEN BAZILARI?

Beden işçisi kadrosuna işçi alımı yapacak olan özel sektörden bazıları ise şöyledir; Meka cam işleme ve ambalaj şirketi, Akkale özel eğitim hayvancılık madencilik, Agman ovacık biyokütle enerji anonim şirketi, Yılka plastik, Özgün matbaacılık, Özler kalıp ve iskele sistemleri, Zeytinoğlu yem, Solares yenilebilir enerji şirketi, Asmaş ağır sanayi, Demiraylar çelik kapı şirketi, Emsan korusan orman ürünleri, Gap kablo sanayi ve ticaret şirketi gibi firmalar beden işçisi kadrosu için alım sağlayacaktır.

BEDEN İŞÇİSİ ALIMI YAPAN KURUMLARA NASIL ULAŞILIR?

Türkiye İş Kurumu ( İŞKUR ) üzerinden beden işçisi kadrosuna alım yapan kurumları bulabilmek için aşağıda verilen İŞKUR bağlantısına giderek hangi özel firmaların beden işçisi alımı yaptığını takip edebilirsiniz. Özel şirket isimlerini görebilmek için Türkiye iş kurumuna üye girişi sağlamanız gerekecektir.

BEDEN İŞÇİSİ ALIMLARINA NASIL İŞ BAŞURUSU SAĞLANIR?

Beden işçisi alımı ilanlarına iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar aşağıda verilen bağlantıya giderek üye girişi sağlamalı ve ya üyelik yoksa üye olarak gerekli profil bilgileri işlemlerinden sonra ilanlar üzerine tıklayıp "başvur" butonunu kullanarak beden işçisi alımlarına başvuruda bulunabilirsiniz.

Beden işçisi alım ilanları için: https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=1440

YORUM EKLE
YORUMLAR
Nursel çaprak
Nursel çaprak - 2 yıl Önce

Çok acil işe ihtiyacım var