Türk Kızılayı KPSS Şartsız Çok Sayıda Memur Alımı Yapıyor

Türk Kızılayı kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı olmadan çok sayıda memur alımı yapıyor.

Türk Kızılayı KPSS Şartsız Çok Sayıda Memur Alımı Yapıyor
Faaliyetlerine devam etmekte olan kamu kuruluşu Türk Kızılayı açık pozisyonlar için personel alımları gerçekleştirmeye devam ediyor. Bilindiği gibi Türk Kızılayı pek çok personelini üniversite öğrencileri aracılığı ile karşılamakta ancak esas personelleriin resmi internet sitesinde ki kariyer bölümü aracılığı ile almaktadır.

Türk Kızılayı resmi internet sitesinde yer almakta olan kariyer / iş ilanları bölümü aracılığı ile alım yapacağı pozisyonları duyurmuş durumda. Buna göre Türk Kızılayı Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı olmadan çok sayıda memur alımı yapmaya devam ediyor.

Hangi Pozisyonlar İçin Alım Yapılacak

Türk Kızılayı resmi internet sitesi aracılığı ile alım yapacağı açık pozisyonları duyurdu. Peki Kızılay hangi pozisyonlar için personel alımı yapıyor?

Finansal Raporlama Uzmanı 
Doktor / Tıp Merkezleri (İç Hastalıkları) (İç Hastalıkları) 
İnsan Kaynakları İşe Alım Uzmanı 
Doktor / Tıp Merkezleri (Göz Doktoru) 
Organizasyonel Gelişim Uzmanı 
Program/Proje Asistanı 
Çocuk ve Gençlik Program Sorumlusu (Toplum Merkezi Sorumlusu) 
Operatör 
Koruma Programı Sorumlusu (Toplum Merkezi Sorumlusu) 

Yukarıda bulunmakta olan pozisyonlar Türk Kızılayı tarafından belirlenmiş olup bu pozisyonlar için adaylar Türk Kızılayının resmi internet sitesi aracılığı ile başvuru yapabilmektedir. Adaylar da bulunacak nitelikler yine ilanlarda belirtilmiş olup müracaatlar için aşağıda ki linkleri adaylar kullanabilir.

//basvuru.kizilaykariyer.com/ilan/site.aspx

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Songül
Songül - 4 yıl Önce

Slm Kızılay için başvuruda bulunmak istiyorum ben hem sosyolog birde özel eğitim öğretmeniyim ben başvuru yapabilirmiyim kpss şartı varmı cevap bekliyorum. ..