Necmettin Erbakan Üniversitesi 53 Memur Alıyor! En Az Ortaöğretim Mezunu

Necmettin Erbakan Üniversitesi kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere en az ortaöğretim mezunu 53 sözleşmeli personel, memur alımı yapıyor.

Necmettin Erbakan Üniversitesi 53 Memur Alıyor! En Az Ortaöğretim Mezunu

Ülkemizin yeni açılan üniversiteleri arasında yer alan ve şu anda 30 - 35 bini geçkin öğrencisi bulunan Necmettin Erbakan Üniversitesi ihtiyaçları dahlinde kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere memur ve personel alımları gerçekleştirmektedir. Necmettin Erbakan Üniversitesi ilanları Rektörlük tarafından hazırlanmakta ve Devlet Personel Başkanlığının duyurular bölümü aracılığı ile kamuoyuna ilan edilmektedir.

Necmettin Erbakan Üniversitesi tarafından hazırlanan ve yeni yayımlanan ilanlara bakıldığında farklı pozisyonlar için toplam 53 kişilik sözleşmeli personel, memur alımının yapıldığı görülmektedir. Peki hangi pozisyonlar için Necmettin Erbakan Üniversitesi sözleşmeli personel alımı yapıyor ve ilana ilişkin detaylar nedir.

ALINACAK POZİSYONLAR

Necmettin Erbakan Üniversitesi kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 53 kişilik memur alımı yapacak. Peki alım yapılacak pozisyonlar hangileridir?

Diyetisyen - 1 Personel
Diğer Sağlık Personeli - 1 Personel
Sağlık Teknikeri - 3 Personel
Ebe - 1 Personel
Hemşire - 46 Personel

Yukarıda verilmiş olan pozisyonlar için 53 kişilik memur alımı gerçekleştirilmektedir. Peki başvurular nasıl yapılacak.

BAŞVURULAR

Necmettin Erbakan Üniversitesi kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 53 kişilik memur alımı yapıyor. Buna göre adayların müracaatlarını 24 Kasım 2017 tarihine kadar gerçekleştirilmeleri gerekmekte olup farklı kadrolar için farklı şartlar aranmaktadır. Adayların başvuru yapmadan önce bu kadrolar hakkında bilgi sahibi olması gerekmektedir. İlan linki aşağıda sunulmuştur.

RESMİ BİLDİRİYİ BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ

YORUM EKLE