EPDK ( Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu ) 24 Kamu Personeli Alacak

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu bünyesine 24 kişilik boşluk ile kamu personeli alımı yapacak. Adaylar EPDK tarafından yapılacak Sınav ile belirlenecek olup haberimizde sınava başvuru şartları hakkında bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.

EPDK ( Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu ) 24 Kamu Personeli Alacak

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu memur personel alımı gerçekleştiriyor. Yayımlanmış olan ilana göre Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu bünyesindeki eksikliği gidermek için yeni bir ilan yayımladı. Bu yönde EPDK personel alımı sınav duyurusu yayımladı ve başvurusunu yapmış olan adaylar 25 Mart 2019 tarihi ile 05 Nisan 2019 tarihleri arasında sınav yapacak. Alımlar farklı pozisyon ve niteliklerde yapılacak olup detayları sizlerle paylaşıyoruz.

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu iki farklı ilan ile alım yapacak olup toplamda 24 kişi alınacak. Buna göre Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu 15 Yönetim Görevlisi ve 9 Mühendis alımı yapılacak.Bu yönde adaylar Giriş sınavına başvuru yapabilmeleri için aşağıdaki nitelikleri taşımak zorundadırlar.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumuna başvuru yapacak adaylardan 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşımak, Yönetim Görevlisi pozisyonu için en az Ön Lisans mezunu olmak ve Mühendis pozisyonu için Lisans mezunu olmaları ve bu yönde ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından Ön lisans mezunları için KPSSP93 ve Lisans mezunları için KPSSP3 puan türünden en az 75 puan almış olmak, Kamu görevlerine ilk defa atanacaklar için yapılacak sınavlar hakkında genel yönetmelik hükümleri çerçevesinde yapılan merkezi yerleştirme sonucu B grubuna ait herhangi bir kadro veya pozisyona yerleşmemiş olmak gibi nitelikler aranmaktadır.

BAŞVURULAR:

Söz konusu ilan 19 Şubat 2019 tarihinde yayımlanmış olup adaylar başvurularına 25 Şubat 2019 tarihinde başlayacak olup en geç 04 mart 2019 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Adaylar başvurularını son başvuru günü en geç 23:59 a kadar Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu resmi internet sitesi olan, //www.epdk.org.tr internet adresinde yayımlanan "Başvuru Formu" eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulmak suretiyle elektronik ortamda yapılacaktır. Adayların, fotoğrafları ile ön ve arka tarafı yer alacak şekilde mezuniyet belgelerini (eğitimini yurt dışında tamamlamış olanların ayrıca diploma denklik belgesini) elektronik ortamda taratıp başvuru formuna eklemeleri zorunludur.

Başvuru sonrası adaylar 25 Mart 2019 tarihi ile 05 Nisan 2019 tarihleri arasında Giriş sınavı yapılacaktır. Söz konusu ilan hakkında daha detaylı bilgi almak ve ilanın tam metnine ulaşmak için Buraya Tıklayınız.

Kamuya yayımlanacak yeni ilanlardan haberdar olmak için ve bildirim yolu ile ilanları takip etmek için İşin Olsa Mobil uygulamasını indirerek ilanlardan anında haberdar olabilirsiniz.

İnstagram Hesabımız İçin Buraya Tıklayınız.

Facebook Grubumuz İçin Buraya Tıklayınız.

Twitter Hesabımızı Takip Etmek İçin Buraya Tıklayınız

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2019, 14:16

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE