Kültür ve Turizm Bakanlığı yedek aday ataması hakkında duyuru yayımladı. Geçtiğimiz günlerde yayımlanmış olan sözleşmeli personel alımı ilanlarına göre başvuruları tamamlamış olan adaylar için ASİL liste açıklandıktan sonra Bakanlık tarafından Yedek aday ataması gerçekleştirildi. Bu kapsamda Yedek olarak atanan adaylar açıklandı. 

İşin Olsa ekibi olarak sizlere Kültür ve Turizm Bakanlığı Personel alımı hakkında gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz.

Yeni Duyurular geliyor!

Kültür ve Turizm Bakanlığı personel alımları için devamlı olarak Yedek aday duyurusu yayımlanıyor. Bu kapsamda 9 Temmuz 2024 tarihli yeni duyuru geldi. Detaylar haberde.

1794 Personel Alımı İlanı Hakkında Duyuru!

Kültür ve Turizm Bakanlığı Temmuz ayı tarihi ile yayımladığı duyuruya göre toplamda 1794 kişilik personel alımı ilanları için duyuru yayımladı. Söz konusu duyurular;

şeklindedir. Söz konusu duyurularda yedek aday ataması yapılmıştır.

Yedek Aday Ataması Yapıldı!

Kültür ve Turizm Bakanlığı yedek aday ataması yapıldı. Söz konusu ilan listesine göre yedek olarak atanan aday listesine aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz. Yedek Aday kontenjanları ise:

165 Personel Alımı Yedek Aday Kontenjan:

  • 1 Temizlik Görevlisi,

1629 Personel Alımı Yedek Aday Kontenjan:

  • 6 Büro Personeli,
  • 17 Koruma ve Güvenlik Görevlisi,
  • 1 Aşçı,
  • 24 Temizlik Personeli,

Yedek Aday Olarak Atanan Adaylar Ne Yapacak!

Yedek olarak atana adaylar Bakanlık tarafından belirtilmiş olan belgeleri son başvuru tarihine kadar Bakanlığa ulaştırmaları gerekmektedir. Aşağıdan ilgili detaylara ulaşabilirsiniz

Kültür Bakanlığı 165 Kamu Personeli Alımı Hakkında Duyuru Geldi! Kültür Bakanlığı 165 Kamu Personeli Alımı Hakkında Duyuru Geldi!

Kültür Bakanlığı 1629 Personel Alımı Hakkında Yeni Duyuru Geldi! Kültür Bakanlığı 1629 Personel Alımı Hakkında Yeni Duyuru Geldi!

GELİŞMELERDEN HABERDAR OLMAK İÇİN İŞİN OLSA MOBİL UYGULAMASINI İNDİR!

İşin Olsa İnstagram >>>>> BURAYA

İOS Uygulama İçin >>>> BURAYA

Android Uygulama için >>>> BURAYA