ASDEP Çankırı Aile Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü 8 Memur Alıyor

ASDEP Çankırı Aile Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından yayımlanan ilan da kendi toplam 8 memur alımı yapılacağı ilan edildi.

ASDEP Çankırı Aile Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü 8 Memur Alıyor
ASDEP memur personel alımı yapan iller arasına Çankırı da eklendi. ASDEP Çankırı Aile Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü aracılığı ile kamuoyuna ASDEP memur personel alım ilanı duyuruldu. Buna göre 28 Nisan 2017 tarihine kadar ASDEP Çankırı Aile Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü toplam 8 kamu personeli (memur) alımı yapacak. Peki ASDEP Çankırı Aile Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü alım ilanına kimler başvuru yapabilir ve detaylar nedir?

DETAYLAR

Alınacak Personel Sayısı: 8 Personel
Alım Yapılacak İl: Çankırı
Son Başvuru: 24 Nisan

KİMLER MÜRACAAT EDEBİLİR


ASDEP Çankırı Aile Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü 10 kamu personeli alımı gerçekleştiriyor. Peki kimler alım ilanına müracaat edebilir.

1) Türk vatandaşı olmak,
2) Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
3) Askerlik durumu itibariyle askerlikle ilgisi bulunmamak veya muvazzaflık hizmetini yapmış yahut en az 1 yıl erteletmiş veya yedeğe geçirilmiş olmak,
4) 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 53. Maddesi hükümleri saklı kalmak şartıyla görevini devamlı yapmasına engel fiziksel veya akıl hastalığı olmamak
5) KPSSP3 Puan türünden 60 ve üzeri almak
6) Sosyal Hizmet, Psikoloji, Sosyoloji, Çocuk Gelişimi, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık, Aile ve Tüketici Bilimleri bölümleri mezunları ve bu bölümlere denkliği Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen yurtiçindeki veya yurtdışındaki öğretim kurumlarından en az lisans düzeyinde mezun olmak

ASDEP Çankırı Aile Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından adaylar aranmakta olan şartlar yukarıda detaylı olarak belirtilmiştir. Müracaatlar 28 Nisan 2017 tarihine kadar sürecek detaylar için aşağıda ki linki takip ediniz.

//cankiri.aile.gov.tr/haberler/cankiri-2017-asdep-personel-alimi-duyurusu

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE