Aile ve Sosyal Politikalar Tekirdağ İl Müdürlüğü ASDEP 12 Memur Alacak

Aile ve Sosyal Politikalar Tekirdağ İl Müdürlüğü kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere ASDEP 12 memur alımı yapacak.

Aile ve Sosyal Politikalar Tekirdağ İl Müdürlüğü ASDEP 12 Memur Alacak
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına bağlı bulunan il müdürlükleri resmi internet siteleri aracılığı ile memur personel alım ilanları yayımlamaya devam ediyor. İl il alım ilanları yayımlanırken Aile ve Sosyal Politikalar Tekirdağ İl Müdürlüğü de resmi internet sitesi aracılığı ile kamuoyuna duyuru yaptı.

Aile ve Sosyal Politikalar Tekirdağ İl Müdürlüğünün resmi sitesi aracılığı ile basına duyurulan bildiri ye göre Tekirdağ İl Müdürlüğü kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 12 kamu personeli alımı yapacak. Peki kimler başvuru yapabilir. Detaylar nedir?

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR

Aile ve Sosyal Politikalar Tekirdağ İl Müdürlüğü tarafından yayımlanan ilana göre 12 kamu personeli alımı yapılacak. Peki alım ilanına kimler müracaat edebilir.

Türk vatandaşı olmak,
Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
KPSSP3 Puan Türünden 60 ve üzeri alıyor olmak
Askerlik durumu itibariyle askerlikle ilgisi bulunmamak veya muvazzaflık hizmetini yapmış yahut en az 1 yıl erteletmiş veya yedeğe geçirilmiş olmak
Aile ve Sosyal Politikalar Tekirdağ İl Müdürlüğünün alım yapacağı 12 kamu personeli ilanına müracaat edecek olan adayların yukarıda belirtilmiş olan

niteliklere sahip olması gerekmektedir.  Adayların Sosyal Hizmet, Psikoloji, Sosyoloji, Çocuk Gelişimi, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık, Aile ve Tüketici Bilimleri bölümlerinden mezun olması gerekmektedir. Başvurular şahsen 7 Nisan 2017 tarihine kadar alınacak.

//tekirdag.aile.gov.tr/duyurular/asdep-basvurulari

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE