Aile ve Sosyal Politikalar Gümüşhane İl Müdürlüğü ASDEP 8 Memur Alacak

Aile ve Sosyal Politikalar Gümüşhane İl Müdürlüğü tarafından yayımlanan bildiri ile kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere ASDEP 8 memur alımı yapacak.

Aile ve Sosyal Politikalar Gümüşhane İl Müdürlüğü ASDEP 8 Memur Alacak
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı bünyesinde bağlı bulunan il müdürlükleri resmi internet siteleri aracılığı ile memur personel alım ilanları yayımlamaya devam ediyor. Aile ve Sosyal Politikalar Gümüşhane İl Müdürlüğü tarafından kamuoyuna duyurulan bildiri ile kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere ASDEP 8 memur personel alımı yapılacağı öğrenildi.

Alım ilanı Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına bağlı Aile ve Sosyal Politikalar Gümüşhane İl Müdürlüğü tarafından yayımlandı. Yayımlanan duyuruya göre 8 memur personel alımı gerçekleştirilecek.

Alınacak Personel Sayısı: 8

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR


Aile ve Sosyal Politikalar Gümüşhane İl Müdürlüğü tarafından yayımlanan duyuruya göre 8 kamu personeli alımı yapılacağı belirtildi. Peki kimler başvuru yapabilecek.

Türk vatandaşı olmak,
Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
KPSSP3 Puan Türünden 60 ve üzeri alıyor olmak
Askerlik durumu itibariyle askerlikle ilgisi bulunmamak veya muvazzaflık hizmetini yapmış yahut en az 1 yıl erteletmiş veya yedeğe geçirilmiş olmak
Yukarıda belirtilmiş olan şartlar Aile ve Sosyal Politikalar Gümüşhane İl Müdürlüğü tarafından aranmakta olup adayların bu niteliklere sahip olması gerekmektedir. Peki nasıl başvuru yapılır.

NASIL BAŞVURU YAPILIR

Aile ve Sosyal Politikalar Gümüşhane İl Müdürlüğünün alım yaptığı 8 kamu personeli ilanına müracaat etmek isteyen adayların 13 Mart - 14 Nisan 2017 tarihleri arasında Aile ve Sosyal Politikalar Gümüşhane İl Müdürlüğüne şahsen başvuru yapması gerekmektedir.

https://goo.gl/pqCvi3

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE