THY Öğretmen Alımı 2015

THY Öğretmen Alımı 2015

THY Öğretmen Alımı 2015

THY Öğretmen Alımı 2015

Türk Hava Yolları Öğretmen alımı yapıyor. Türk Hava Yolları bünyesinin Öğretmen İhtiyacını Karşılamak üzere Öğretmen alımı yapacaktır. Sizde Türk Hava Yollarının kadrosunda öğretmen olarak işe başlamak istiyorsanız alt kısımda verilmiş olan, genel niteliklere, özel şartlara, başvuru bilgilerine, genel kriterlere, aranan niteliklere, bölüm mezunluğu bilgilerine ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

THY A.O. Öğretmen Arıyor Genel Kriterler

T.C. vatandaşı olmak, Adli sicil ve adli sicil arşiv kaydı bulunmamak, Erkek adaylar için; askerliğini yapmış, askerlikten muaf veya askerliği 1 yıl tecilli olmak, 01.01.1986 ve sonrası doğmuş olmak, Aşağıda belirtilen dil belgelerinden birini son üç yıl (2012-2013-2014) içinde almış olmak. KPDS / YDS - 60 Puan TOEFL (IBT) - 70 Puan IELTS (Academic) - 5,5 Puan Üniversitelerin aşağıda belirtilen bölümlerinden lisans derecesinde mezun olmak ve ayrıca yüksek lisans derecesine sahip olmak. ( Yüksek lisansta bölüm şartı aranmamaktadır.) Amerikan Kültürü ve Edebiyatı Bilgisayar Bilimleri Bilgisayar Mühendisliği Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği Bilgisayar-Enformatik Bilişim Sistemleri Mühendisliği Elektrik Mühendisliği Elektrik-Elektronik Mühendisliği Elektronik Mühendisliği Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Endüstri Mühendisliği Endüstri ve Sistem Mühendisliği Endüstriyel Tasarım Mühendisliği Fizik Fizik Mühendisliği Fizik Öğretmenliği Havacılık İşletmeciliği Havacılık ve Uzay Mühendisliği İlköğretim Matematik Öğretmenliği İngiliz Dili ve Edebiyatı İngilizce Öğretmenliği İstatistik İstatistik ve Bilgisayar Bilimleri İşletme İşletme Mühendisliği Kimya Kimya Mühendisliği Kimya Öğretmenliği Makine Mühendisliği Matematik Matematik Mühendisliği Matematik Öğretmenliği Matematik ve Bilgisayar Matematik ve Bilgisayar Bilimleri Mütercim-Tercümanlık (İngilizce) Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği Sivil Havacılık İşletmeciliği Uçak Mühendisliği Uçak ve Uzay Mühendisliği Ulaştırma Mühendisliği Uzay Mühendisliği Yazılım Mühendisliği

Aranan Nitelikler

Eğitmenlik konusunda tecrübeli olmak veya bu alanda kariyer hedeflemiş olmak Ölçme/değerlendirme tecrübesine sahip olmak E-öğrenme yaklaşım ve araçlarına yatkın olmak Araştırmacı, dinamik, yeniliklere ve gelişime açık olmak Alanında eğitim ihtiyaç analizi, materyal geliştirme ve ölçme/değerlendirme tecrübesine sahip olmak Zaman yönetimi becerisine sahip olmak Tercihen Web tabanlı uygulama ve içerik geliştirme konusunda deneyimli olmak Tercihen veritabanı tasarımı ve iş modelleme yeteneğine sahip olmak Tercihen Articulate ve Premier, Photoshop & Illustrator programlarına hakim olmak Başvuru Şekli ve İzlenecek Yol Yukarıdaki şartları taşıyan adayların, ilana internet üzerinden başvurmaları gerekmektedir. İnternet başvurusu dışında herhangi bir şekilde başvuru kabul edilmeyecektir. İlan, yeterli sayıda başvuru alınana kadar yayında kalacaktır. İlan kriterlerini sağlayan adaylar yazılı sınav ve mülakat aşamalarına davet edilecektir.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE