TÜBİTAK Düz Memur, Büro Memuru ve Personel Kadroları Alım Yapıyor!

TÜBİTAK yeni memur alım ilanı yayımlandı. Yayımlanan ilana göre 3 farklı kadroda memur ve personel alımı yapacağını ilan etti. İşte şartlar ve başvuru bilgileri şöyledir.

TÜBİTAK Düz Memur, Büro Memuru ve Personel Kadroları Alım Yapıyor!

Resmi Gazete'nin 28 Mayıs 2019 tarihli yayımına göre TÜBİTAK memur alım ilanı yayımlandı. Yayımlanmış olan ilana göre TÜBİTAK bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere Marmara Araştırma Merkezi Ulusal Akademik Ağ ve Bilgi Merkezi biriminde bulunan eksikliği gidermek için farklı kadrolarda alım yapacağını ilan etti. Adaylardan bazı nitelikler aranıyor ve adayların bu nitelikleri yerine getirmeleri durumunda başvuruları kabul edilecektir.

TÜBİTAK Diğer Teknisyen ve Teknikerler Pozisyonunda 1 kişi, 1 Büro Memuru, 2 memur ve 1 Yönetici asistanı olmak üzere toplamda 5 kişi alacağını belirtti.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

TÜBİTAK alımını yapacağı bu kadrolar için adaylardan, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Ekip çalışmasına yatkın olmak, Sorumluluk sahibi olmak, MC office programlarını kullanabilmek, Pozisyonuna göre tecrübe sahibi olmak gibi nitelikler aranacak.

BAŞVURULAR:

Başvuru yapacak olan adaylar başvurularına ilanın yayımlanması ile birlikte başlamış olup en geç 01 Haziran 2019 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gereklidir. İlgili İlan önce Resmi Gazete'de sonra ise Türkiye İş Kurumu üzerinde yayımlanarak başvrular başlamıştır. Adaylara başvuru için 5 günlük süre verilmiş olup adaylar başvurularını İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden başvurularını gerçekleştirmeleri gereklidir. İlan hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için aşağıdaki bağlantıyı inceleyebilirsiniz.

İlanın Tam Metni

Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2019, 08:35
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sanem
Sanem - 3 yıl Önce

Alınacaklar önceden belli ilan laf olsun

özlem
özlem - 3 yıl Önce

ben bulamadım ianı linki var mı acaba?