Serenay Serikaya neden ameliyat oldu?

Manken ve oyuncu Serenay Sarıkaya, meme kanseri mi oldu? Serenay Sarıkaya, memesinde oluşan kitle için doktoruna göründü. Memesinde oluşan kitle için hastaneye giden Serenay Serikaya, memesindeki kitleyi aldırdı.

Serenay Serikaya neden ameliyat oldu?

Manken ve oyuncu Serenay Sarıkaya, meme kanseri mi oldu? Serenay Sarıkaya, memesinde oluşan kitle için doktoruna göründü. Memesinde oluşan kitle için hastaneye giden Serenay Serikaya, memesindeki kitleyi aldırdı.Serenay Sarıkaya, önceki gün Nişantaşı Amerikan Hastanesi’nde ameliyat oldu. Memesinde bir kitle fark eden ünlü oyuncu, soluğu hastanede aldı.Meme kanseri korkusu yaşayan Sarıkaya, yaşının genç olmasına rağmen mamografi çektirdi. Yapılan kontroller sonucu, kitlenin zararsız olduğu tespit edildi. Ancak ünlü oyuncu, kendisini rahatsız eden kitleyi ameliyatla aldırmaya karar verdi. Önceki gün hastaneye yatan Sarıkaya’nın memesindeki kitle, bir operasyonla alındı. İkilinin aşkı bu fotoğrafla belgelenmişti

SEVGİLİSİ YALNIZ BIRAKMADI

Ünlü oyuncunun ameliyatının başarılı geçtiği ve sağlık durumu iyi olduğu öğrenildi. Hastane bir gün kaldıktan sonra dün taburcu edilen Sarıkaya’nın en büyük destekçisi bir süredir aşk yaşadığı Kerem Bürsin oldu. Hastanede sevgilisine destek olan Bürsin, Sarıkaya’nın yanından bir an olsun ayrılmadı. 

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2019, 22:28
YORUM EKLE
YORUMLAR
erdal erman amasya
erdal erman amasya - 5 yıl Önce

merhaba duyunca çok üzüldüm,çok geçmişler olsun