Şebnem Dönmez Hindistan'a Neden Gitti

Güzeller güzeli Şebnem Dönmez, ekranlarda bu aralar pek görünmezken herkes nerede olduğunu kulaktan kulağa konuşmaya başlamıştı ki Dönmez, Hindistan’da ortaya çıktı.

Şebnem Dönmez Hindistan'a Neden Gitti

Güzeller güzeli Şebnem Dönmez, ekranlarda bu aralar pek görünmezken herkes nerede olduğunu kulaktan kulağa konuşmaya başlamıştı ki Dönmez,  Hindistan’da ortaya çıktı.


Şebnem Dönmez, Hindistan’da çektirdiği fotoğrafını Instagram’da paylaştı... Yoga eğitimi alan oyuncu, sertifika aldığı gün iki arkadaşıyla birlikte poz verdi.
Dönmez fotoğrafın altına, “Dünyanın bir ucunda, mesleğimin ne olduğunu bilmeyen, sorduklarında ‘gezginim’ dediğim, ‘sadece şimdi ve burada’yı deneyimlediğim güzel dostlar, şahane ruhlar... Karlee ve Luke! 5 hafta boyunca 200 saat aştanga yoga eğitmenliği macerasındaki süper arkadaşlardan iki tanesi... Bildiğin yoga hocası oldum ben! Bu akşam sertifikalarımızı aldığımız seremoniden bir kare...” yorumunu yaptı

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2019, 22:42

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE