Netflix: Harika Deneyimler İçin Farklı Kampanyalar Planlıyoruz

Netflix cephesinden deneme süresinin kalkmasına ilişkin harika kampanyalar planlıyoruz açıklaması yapıldı.

Netflix: Harika Deneyimler İçin Farklı Kampanyalar Planlıyoruz

Ülkemiz başta olmak üzere bir çok ülkede yayın hayatına deavm etmekte olan Netflix devrim niteliğinde yaptığı çalışmalar, diziler ve filmler ile herkesin gözdesi olmaya devam ederken ülkemizde müşteri çekebilmek için bir aylık bedava hizmet vermekteydi. Bir çok müşteri bir aylık Netflix'i ücretsiz denedikten sonra devamında ücretli paketlere geçebiliyor isterse de hiçbir ücret ödemeden hesabını iptal edebiliyordu. Fakat bugün flaş bir açıklama geldi ve Netflix'in bir aylık ücretsiz deneme sürümünü kapattığı belirtildi.

1 AYLIK ÜCRETSİZ HESAP AÇMA DEVRİ BİTTİ HABER

Yukarıdaki haberi detaylı olarak incelerseniz Netflix'in bir aylık ücretsiz deneme hesabı açarak tüm yapıtlarını izleme şansı verdiği kampanyayı bitirdiğini öğrenebilirsiniz. Netflix bunu neden yaptı, yeni kampanyalar yapacak mı derken çok önemli bir açıklama geldi.

FARKLI KAMPANYALAR YAPILACAK

Netflix tarafından bir aylık ücretsiz hesap açma kampanyasına son verildi. Buna göre artık müşteriler 17 TL'lik, 30 TL'lik ve 42 TL'lik istediği paketi seçerek Netflix'i kullanabilecek. Ücretsiz hesap açma kampanyası yerinen e yapılacak, farklı bir yol izlenecek mi açıklamaları yapılırken Netflix'ten çok önemli bir duyuru geldi. Buna göre “Platform olarak Türkiye’de yeni üyeler kazanmak ve onlara harika bir Netflix deneyimi sunmak için farklı kampanyalar planlıyoruz.” açıklaması yapılarak 30 günlük deneme süresinin kaldırılmasının Türkiye'ye özel olmadığını ve diğer ülkelerde de böyle bir çalışmaya gidildiği farklı bir kampanya ile tekrar dönüleceği belirtildi.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE