Ne Münasebet 7.Bölüm İle Dopdolu Geliyor

Show Tv ekranlarının yaz dönemine damga vuran dizisi 'Ne Münasebet'7.bölüm ile yine bomba gibi geliyor.'Ne Münasebet'son bölümde ortalık fena karışacak.

Ne Münasebet 7.Bölüm İle Dopdolu Geliyor

Show Tv ekranlarının yaz dönemine damga vuran dizisi 'Ne Münasebet'7.bölüm ile yine bomba gibi geliyor.'Ne Münasebet'son bölümde ortalık fena karışacak.

Show Tv'nin sevilen dizisi Ne Münasebet 7. bölümü izleyicilerinin karşısına yine oldukça renkli sahneleri ve sürpriz gelişmeleriyle çıkmaya hazırlanıyor. İki zıt insanın, zorunlu iş arkadaşı olmalarıyla başlayan ancak sonunda birbirlerine aşık olmalarını, komedi ve aksiyonla harmanlayarak ele alan Ne Münasebet yeni bölümünde; Berkant, istifa sonrası depresyona giren Nil'i bir film galasına davet edecek ve Sarp yine kıskançlık krizlerine girecek. Sarp Levendoğlu ve Pelin Akil'in başrollerinde yer aldığı Ne Münasebet yeni bölümüyle bu akşam saat 20.00'de Show Tv ekranlarında!

NE MÜNASEBET 7. BÖLÜM ÖZETİ

Bir önceki bölümde istifayı basan Nil, Ne Münasebet 7. bölümünde eve kapanır ve depresyona girer. Demir'e hem kırgın hem de kızgındır. Berkant, günlerdir evden çıkmayan Nil'i bir film galasına davet eder. Aslında bu davet, Berkant ve Ahu'nun planının bir parçasıdır. Galada iki şarkıcının yaşadığı kıyafet krizi Nil ve Demir'in birbirine rakip iki avukat olmasına yol açar. Ne Münasebet yeni bölümünde; oğlunun Nil ile olmasını isteyen Muazzez, Ahu'nun Demir'e yakınlaşma çabalarından rahatsız olur ve Ahu'ya bir ders vermeye karar verir. Demir, Nil'i özlediğini ve geri dönmesini istediğini söyler. Nil ise büroya dönmemekte kararlıdır. Diğer yandan Nil'in işten ayrılmasına üzülen Hakkı Bey, Nil'i geri döndürebilmek için kendince bir plan yapar. Hakkı Bey'in ilginç planı Nil'in inadını kırabilecek midir?

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2019, 21:17

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE