Kırmızı Oda 20. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

Kırmızı Oda 20. bölüm fragmanı yayımlandı mı ? Kırmızı Oda yeni bölümünde neler olacak ? Yeni bölüm kredi fragmanı ile ilgili detayları haberimizde derledik.

Kırmızı Oda 20. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

Türkiye’nin en sevilen dizilerinden biri olan Kırmızı Oda her hafta ilgi ve merakla binlerce kişi tarafından takip ediliyor. TV8 ekranlarında cuma akşamları yayınlanan dizinin her yeni bölümüne ait fragmanlar ise izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. 15 Ocak Cuma itibari ile yayınlanacak olan 20. Bölüme ait fragmanın yayınlanıp yayınlanmadığı ise merak konusu. İşte diziye ait detaylar.

Kırmızı Oda 19. Bölümde Ne Oldu?

Kırmızı Oda 8 Ocak 2021 tarihinde yayınlanan 19. Bölümü ile yine izleyicileri ekrana kilitledi. Yayınlanan son bölümde Doktor hanımla trajik geçmişini paylaşan Boncuk, aile dramını da izleyici ile paylaştı. Boncuk, ayrıca Can’ın anlayışlı tutumundan sevgi ile bahseder. Diğer yandan Doktor Ayşe, bu kez Doktor Hanım’ın kapısını çalar ve babası Erhan’ın alkol probleminden, aileye yansımasından bahseder. Bu huzursuzluğun dedesi ve anneannesini nasıl etkilediğini anlatır. Kumru ise Doktor Hanım’a yaşadığı büyük tacizi anlatır. Doktor Hanım ona destek olurken Kumru’nun canı kumar borcu yüzünden kendisine yaşamı zehreden Yavuz’un yaptıkları ile yanmaktadır. Canı yanan Kumru’nun nasılYavuz’un peşinden gittiği anlatılmaktadır.

Kırmızı Oda 20. Bölüm Fragmanı

Yarın akşam 15 Ocak 2021 tarihi itibari ile yayınlanacak olan yeni bölüm fragmanında Kırmızı Oda, yine seyircileri büyüleyecek gibi görünüyor. Boncuk Doktor Hanım’ın verdiği ilaçlar sayesinde halüsinasyonlardan kurtulmuştur ve gerçeklerle yüzleşmek durumundadır. Doktor Hanım ise bu sefer Doktor Ayşe’yi ziyaret edecek ve içini dökecektir. İşte yayınlanan iki fragman.

https://www.youtube.com/watch?v=KOcGtWcSyxw

https://www.youtube.com/watch?v=fktFuDdam7Y

YORUM EKLE