'Kiralık Aşk' Dizisinin Güzeli Elçin Sangu'nun Sevgilisi Ortaya Çıktı!

Sevilen dizi 'Kiralık Aşk' dizisinde boy gösteren güzel oyuncu Elçin Sangu'nun kiminle aşk yaşadığı ortaya çıktı işte detaylar.

'Kiralık Aşk' Dizisinin Güzeli  Elçin Sangu'nun Sevgilisi Ortaya Çıktı!

Sevilen dizi 'Kiralık Aşk' dizisinde boy gösteren güzel oyuncu Elçin Sangu'nun kiminle aşk yaşadığı ortaya çıktı işte detaylar.

Güzel oyuncu bir perakende şirketinde üst düzey yöneticilik yapan Yunus Özdiken ile aşk yaşıyor.  Özdiken, Elçin Sangu ile sevgili olduklarını doğrularken, 4 yıldır beraber olduklarını da söyledi.

Elçin Sangu son röportajında erkek arkadaşı Yunus Özdiken ile ilgili olarak şu sözleri söylemişti: Erkek arkadaşımın zekasına hayranım. Ortak arkadaşımız Türkü Turan sayesinde.

Türkü’yle sette arkadaş olmuştuk. Tesadüf eseri o da Türkü’nün arkadaşıymış. Çok güzel bir üniversitede siyasal bilimler okumuş, master’ını yapmış. O da İzmirli ama İstanbul’da tanıştık. Her şeyden önce sıkıcı bir adam değil, komedi unsurları hayatının içinde hep var. Ben gülmek istiyorum, gülemeyeceğim insanlarla birlikte olmak istemiyorum. “Çirkin ama komik, beni güldürüyor” da demiyorum. O çok zeki, esprili, bana hitap eden, hayatımı geçirebileceğim biri. Tüm samimiyetimle söylüyorum ki, benim evrilmeme ve gelişmeme sebep oluyor.

Milliyet

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2019, 21:44

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE