Kaymakam ve Ticaret Odası Bir Tabak Döner Neden 370 TL. Açıklaması Yaptı!

Bodrum'da tatil sezonun başlaması ile yeni bir tartışma gündeme geldi. Bir tabak döner 370 TL'ye satan işyerinin haber olması üzerine Kaymakam ve Ticaret Odası Başkanından açıklama geldi!

Kaymakam ve Ticaret Odası Bir Tabak Döner Neden 370 TL. Açıklaması Yaptı!

Muğla'nın Bodrum ilçesinde normalleşme süreci kapsamında tatil süreci bazı otellerin yüksek fiyattaki adisyonları ile yeniden gündeme geldi. Türkiye'nin tatil ve turizm cennetlerinden bir tanesi olan bodrum normalleşme süreci kapsamında vatandaşların  tatillerin yapabilecekleri tesislerin müşterilerin hizmetine başladı. Geçtiğimiz haftalarda Bodrum ilçesinde bazı otellerin şezlong fiyatlarının çok fazla pahalı olması üzerine yetkili isimlerden bir açıklamalar yapılmıştı. Sosyal medya üzerinden de müşteriler yüksek fiyatlı dönere eleştirilerde bulundu. Bunun üzerine Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz bir açıklama yaptı İlçede lüks sayılacak işletmelerin yanı sıra fiyatını uygun olan ekonomi işletme ve tesislerinin bulunduğu ifade edildi.

BİR TABAK DÖNER NEDEN 370 TL AÇIKLAMASI!

Kaymakam Bekir Yılmaz konuyla ilgili yaptığı yazılı açıklamada dünya genelindeki turistik bölgelerde böyle durumdan yaşandığını ifade ederek Bodrum özelliğinin hem yerli turist hem de yabancı turiste hitap edebildiğini ifade etti. Ayrıca en çok kaliteli olup en pahalı hem de mütevazi ama ucuz tatil yapılabilecek tesisleri'nde mevcut olduğunu ifade eden Yılmaz dünyanın her yeni bu böyledir ifadesinde bulundu.

TİCARET ODASINDAN AÇIKLAMA; UYGUN YERLERDE VAR! Bodrum Ticaret Odası başkanı Mahmut Kocadon İşte bu tür haberlerin Yaklaşık 3 yıl önce de gündeme geldiğini Bu sadece lahmacun değil hizmetin bedeli olduğunu çünkü Bodrum'da uygun fiyatlı ekonomik yerlerinde olduğunu ifade etti. Hürriyet Yazarı Savaş Özbey’in haberine göre 25 liralık ayrn 61 Tl, 75 Tl’lik pide ise 370 Tl’den müşterilere sunulduğunu ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2020, 19:58
YORUM EKLE