Düğün Dernek Rekor Kırıyor!

Ahmet Kural'ın Düğün Dernek dizisinin ikincisi olan Düğün Dernek Sünnet rekora doğru koşmaya başladı. Düğün Dernek Sünnet filmi 2015 yılında en çok izlenen sinema filmi oldu.

Düğün Dernek Rekor Kırıyor!

Ahmet Kural'ın Düğün Dernek dizisinin ikincisi olan Düğün Dernek Sünnet rekora doğru koşmaya başladı. Düğün Dernek Sünnet filmi 2015 yılında en çok izlenen sinema filmi oldu.


Düğün Dernek Sünnet’ filmini iki haftada 4 milyona yakın kişi izledi. Film, 2015 yılında en çok izlenen film unvanını kapmayı başardı.Türk sinemasının en çok izlenen ikinci filmi olan ‘Düğün Dernek’ filminin ikincisi olan ‘Düğün Dernek Sünnet’ filmi rekora koşuyor. Yapımı, yönetmenliğini ve senaristliğini Selçuk Aydemir’in üstlendiği Düğün Dernek Sünnet filminin iki haftalık izlenme oranları yayınlandı.

ROKORA KOŞTU


Başrollerinde Ahmet Kural, Murat Cemcir’in oynadığı filmi, Box Office Türkiye verilerine göre iki hafta sonunda 3 milyon 842 bin 757 kişi izledi. Filmin gösterime girdiği ilk hafta sondaki 3 günlük dilimde ise 1 milyon 380 bin 122 kişi izlemişti.
Verilere göre Düğün Dernek Sünnet filmi, yılın en iyi açılışının yanı sıra tüm zamanların en iyi aralık ayının açılışını yapan film unvanına sahip oldu. Film, 2015 yılı içerisinde de en çok izlenen film oldu.
Düğün Dernek’in ilkini 30 haftada 6 milyon 980 bin 70 kişi izlemiş, Türk sinemasında en çok ikinci izlenen film olmuştu. Türk sinemasında en çok seyirci çeken film ise 7 milyon 374 bin 931 kişi ile Şahan Gökbakar’ın rol aldığı ‘Recep İvedik 4’ olmuştu.
Cem Yılmaz’ın son filmi olan Ali Baba ve 7 Cüceler filmini ise 3 haftada 1 milyon 793 bin 963 kişi izledi. 

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE