Cüneyt Arkın Yeniden Sahnelerde! Kuruluş Osman Dizisinden İlk Görüntüler! Fragman

Ekranların efsane oyuncusu Cüneyt Arkın uzun yıllar sonra yeniden oyunculuğa geri döndü. Sevilen dizi Kuruş Osman'dan ilk görüntüler geldi. Kurul Osman ne zaman başlayacak? İlk görüntüler haberde.

Cüneyt Arkın Yeniden Sahnelerde! Kuruluş Osman Dizisinden İlk Görüntüler! Fragman

Atv ekranlarında yeni sezona başlayınca kolan dizi Kuruluş Osman'da önemli bir sürpriz gelişme yaşandı. Cüneyt Arkın'dan ilk sahneler geldi. Dizi severler heyecanlandıran görüntüleri işin olsa okuyucularına aktarıyoruz.

Burak Özçivit'n baş rol oyunculuğunu yapmış olduğu dizide ilk fragman açıklandı. 2. sezona önemli bir sürpriz ile geliyor. Yeni kadrosunda değişiklikler yapıldı. Önceki sezonda reyting rekorları kıran dizide Emin Gürsoy, Tamer Yiğit, Cüneyt Arkın dikkatleri çeken karakterler arasında yer aldı. Yeni fragmanda usta oyuncu aksakallıları reisi olarak karekteri canlandıracak. Dizide bir sürprizde Tamer Yiğit'ten geldi. Usta oyuncu sosyal medya üzerinden de vaktidir gayri başlığı ile ikinci sezonun sürprizini verdi. 

CÜNEYT ARKIN KURULUŞ OSMAN'DAN İLK GÖRÜNTÜLER;

Bilindiği gibi televizyon ekranlarında TRT 1'de Diriliş Ertuğrul olarak başlayan ve 5 sezon olarak seyirci ile buluşan dizide daha önce Engin Altan Düzyatan baş rollerinde bulunuyordu. Dizide kanal değişikliği oldu. Burak Özçivit baş rollerinde her hafta ekranlara gelecek.

KURULUŞ OSMAN 2. SEZON FRAGMANI;

Güncelleme Tarihi: 12 Eylül 2020, 11:45
YORUM EKLE