Çukur 2.Sezon 21.Bölüm İlk Sahne Önizleme! Diziye Yeni Oyuncu Katıldı

Pazartesi günlerinin fenomen dizisi çukur 2.sezon 21.bölüm ilk sahne önizlemesinde, diziye flaş bir oyuncu daha katıldı. İşte o oyuncu ve 21.bölüm önizleme fragmanı...

Çukur 2.Sezon 21.Bölüm İlk Sahne Önizleme! Diziye Yeni Oyuncu Katıldı

Çukur' da işler gittikçe karışıyor

Koçovalı ailesinin Çukur' daki yaraları sarma çalışmaları devam ederken, Aliço ve Cumali Koçovalı' nın tanışma hikayesi de açıklığa kavuşuyor. Aliço ve Cumali Koçovalı' nın tanışma hikayesinin yanı sıra, Çukur' un ve Çukur halkının da yaraları sarılmaya çalışılıyor. İdris Koçovalı' nın Çukur'a yani evine geri dönmesinin ardından, Çukur halkının onu selamlayışı görüntüleri, hep beklenen aksiyon sahnelerinin habercisi olarak aktarılıyor.

Kemal, Metin, Salih ve Cumali yeniden doğuyor

İlk sezonda yaşanan acı dolu olaylardan sonra toparlanmaya başlayan bu üçlüye, Cumali Koçovalı' da dahil oluyor. Hep birlikte berbere giderek, eski görüntülerine kavuşan bu 4' lünün yanı sıra, süpriz misafirin de kimliği ortaya çıkıyor ve yakalanan kişinin Kara Kuzular' ın kurucularından birisi olduğu aktarılıyor. Yamaç' ın bu kişiyle olan diyaloglarının ardından, Çukur' da işler yeniden karışmaya başlıyor.

Yayımlandı - çukur 2.sezon 21.bölüm ilk sahne

Fragmanda Uluç Reis' in kızı diziye dahil oluyor ve Cumali Koçovalı' ya bakışı dikkatlerden kaçmıyor. Düşmanlarından dayak yiyen babasının durumuna sinirlenen sürpriz oyuncu Uluç Reis' in kızı rolüyle Hale Sürel oluyor. Hale Sürel daha önce Poyraz Karayel dizisinde, Poyraz' ın kız kardeşi olarak karşımıza çıkmış ve büyük beğeni toplamıştı.

İşte çukur 2.sezon 21.bölüm önizleme

çukur 21.bölüm önizleme fragmanlarının tamamı sitemiz isinolsa.com üzerinde yayında olacak. Fenomen dizi çukur 2.sezon bölümleri hakkında yaşanan gelişmeleri, diziye katılacak oyuncu kadrosu ve daha fazlası için haberlerimize göz atmayı unutmayınız.

Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2019, 15:30

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
berat
berat - 2 yıl Önce

kara kuzular çıkacak mı