Brezilyalı TikTok Fenomeni Çene Cerrahi İle Evlenince Bakın Nasıl Değişti! Şaşıracaksınız!

Birezilya'da fenomen haline gelen TikTok fenomeninin çene cerrahisi ile evlenmesini ardından değişimi görenleri şaşırttı. Jaqueline Alarcao bambaşka bir insan oldu. İşte öncesi ve sonrası!

Brezilyalı TikTok Fenomeni Çene Cerrahi İle Evlenince Bakın Nasıl Değişti! Şaşıracaksınız!

Birezilya'da fenomen haline gelen TikTok fenomeninin çene cerrahisi ile evlenmesini ardından değişimi görenleri şaşırttı. Jaqueline Alarcao bambaşka bir insan oldu. İşte öncesi ve sonrası! Sosyal medya fenomeni  Jaqueline Alarcao TikTok'taki paylaşımları ile kısa sürede büyük bir kitleye ulaştı. Daha önce çarpık dişleri olan fenomenin tanıştığı bir çene cerrahı ile evlenmesinin ardından çarpık dişlerini yaptırmaya karar verdi. 

Evlendikten sonra bambaşka bir kadın olan Jaqueline Alarcao dış görünüşünü karşılaştırarak öncesi ve sonrasını paylaştı. TikTokta bu halini paylaştığı video 15 milyon görüntülenme aldı.

Sosyal medyada görmeye alışkın olduğumuz kilo verme sonrası öncesi ve sonrası paylaşımlara bu kezde diş operasyonu ile yapılan bir paylaşım ile girdi. Bayan Aarca TiTok'ta payştığı vide kısa sirede 15,5 milyon görüntülendi. Yapılan yorumlarda bununun mümkün olmadığını iddia edende çoğunlukta. 

SİZDE DÜŞÜNCELERİNİZİ YORUM OLARAK PAYLAŞINIZ.

SONRASI;

 

ÖNCESİ;

Brezilyalı TikTok fenomeni çene cerrahıyla evlendikten sonra bambaşka bir görünüme kavuştu

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2020, 23:55

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE