‘Ali Baba ve 7 Cüceler’ için basın özel gösterimi gerçekleşti

Gösterime girmesi beklenen ‘Ali Baba ve 7 Cüceler’in basın gösterimi yapıldı. Cem Yılmaz'ın oynayıp yönettiği film şimdiden merak konusu olmuş durumda. Peki ‘Ali Baba ve 7 Cüceler’ ne zaman vizyona giriyor.

‘Ali Baba ve 7 Cüceler’ için basın özel gösterimi gerçekleşti

Gösterime girmesi beklenen  ‘Ali Baba ve 7 Cüceler’in basın gösterimi yapıldı. Cem Yılmaz'ın oynayıp yönettiği film şimdiden merak konusu olmuş durumda. Peki ‘Ali Baba ve 7 Cüceler’ ne zaman vizyona giriyor.

Cem Yılmaz’ın yeni filmi ‘Ali Baba ve 7 Cüceler’in basın gösterimi dün Kanyon Cinemaximum’da yapıldı. Gösterim sonrası ekibiyle basın mensuplarının karşısına geçen Yılmaz, filminde rol alan Rus Irina Ivkina’nın oyunculuğunu methetti. Komedyen, Ivkina’nın Türkiye’den dizi teklifleri aldığını belirtip ekledi: “Aksanlı Türkçe’si sorun değil. Türkiye’de aksanlı Türkçe’siyle star olan biri var” diyerek Meryem Uzerli’yi övdü.


'ALİ BABA' GÖRÜCÜYE ÇIKTI


Cem Yılmaz, göndermeler buketi şeklindeki yeni filmi ‘Ali Baba ve 7 Cüceler’de Barış Manço, İzzet Altınmeşe ve Cemal Süreya’ya saygı duruşunda bulunurken kendisi hakkındaki eleştirilere cevap verdi.
CEM Yılmaz, tüm kariyerinin 7’nci, yönetmenlik kariyerinin ise 6’ncı filmi ‘Ali Baba ve 7 Cüceler’i gösterime girmeden önce gazetecilere izletti. Aksiyon-komedi türüdeki film tam bir göndermeler buketi. Yılmaz, 110 dakikalık ‘Ali Baba ve 7 Cüceler’de Barış Manço, İzzet Altınmeşe, Cemal Süreya ve önceki filmlerine göndermelerde bulunuyor. Özellikle ‘Boris Mançov’ karakteriyle Manço’nun şarkıları eşliğinde gerçekleştirilen göndermeler filmin en lezzetli yanını oluşturuyor. Oğlu Ali Murat Altınmeşe tarafından canlandırılan İzzet Altınmeşe de Cem Yılmaz’ın saygı duruşunda bulunduğu sanatçılar arasında yer aldı.

ALTINMEŞE’Yİ KENDİ OĞLU CANLANDIRDI


Cem Yılmaz, kardeşi Can Yılmaz, Çetin Altay, Irina Ivkina, Rosi Mizrahi ve Zafer Algöz’ün başrollerini paylaştığı ‘Ali Baba ve 7 Cüceler’, bahçe aksesuvarları satan ‘Şenay’ ile ‘İlber’in fuar için gittikleri Bulgaristan’da ‘Boris Mançov’un düzenlediği insan avı partisinde ‘Av’ olmalarıyla gelişen olayları hikâye ediniyor. Zafer Algöz’ün yeni film çekimleri nedeniyle katılmadığı basın toplantısında filmin diğer başrol oyuncuları kendilerine yöneltilen soruları cevaplandırdı. Yılmaz, adı hiç geçmemesine rağmen filmde ‘Ali Baba’ adının neden kullanıldığı yönündeki soruya ‘Filmde 7 cüceler geçiyor. Bir de Şenay ile İlber’in harami türündeki adamlarla mücadelesinden dolayı masallardan bir karma yaparak filmin adını belirledim’ cevabını verdi.

‘IRINA’NIN AKSANI SORUN DEĞİL’


Rus model Irina Ivkina, ilk oyunculuk deneyimini ‘Ali Baba ve 7 Cüceler’ ile yaşarken Türkiye’den birçok televizyon dizisinden teklif aldığını belirtti. Ivkina, kariyerinde artık oyunculuğa ağırlık vereceğini söylerken Cem Yılmaz, ‘Irina’nın Türkçe’si aksanlı ama sorun değil. Türkçe’yi aksanlı konuşan biri Türkiye’de star oldu’ diyerek Meryem Uzerli’ye de göndermede bulundu.

Cem Yılmaz, ‘Ali Baba ve 7 Cüceler’de ‘Şenay’ ve ‘Boris Mançov’ adlarındaki iki karakteri canlandırdı.


Cem Yılmaz’ın gösterim sonrası yaptığı basın toplantısından öne çıkan başlıklar
+13 SINIRI
‘Bu benim tarzım. 1991’den bu yana mizah anlayışım aynı. Filmlerde küfür olmaz diye bir şey yok. Ben böyle filmler yapıyorum.’
HEP AYNI KADRO
Küçük bir rol de olsa Ozan Güven de filmde yer aldı. Filmde kullanılan fotoğraflardan birinde Ozan da yer alıyor. Paramız bu kez Ozan’ı bu kadar kullanmaya yetti.’
SPONSOR
‘Dünyada tek ben sponsor kullanıyormuşum gibi eleştiriler yapılıyor. Bu konuda sizlerden destek bekliyorum. Bond filmi de sponsor kullanıyor.’

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2019, 22:34

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE