Acun Ilıcalı O Ses Türkiye Jürisi Değişikliği, TV'8 de Beyaz Show ve Fortuna Sittard Kulübü Açıklaması

TV8'in sahibi, aynı zamanda yarışma projeleri ile reyting rekorları kıran Survivor yarışmasının yapımcılığına devam eden Acun Ilıcalı önemli açıklamalar! O Ses Türkiye Jürisi Değişikliği yapılacak mı, TV'8 de Beyaz Show ne zaman başalyacak? Fortuna Sittard Kulübünü aldı mı?

Acun Ilıcalı O Ses Türkiye Jürisi Değişikliği, TV'8 de Beyaz Show ve Fortuna Sittard Kulübü Açıklaması

Survivor programı çekimlerine Dominik adasında devam eden Acun Ilıcalı çok önemli açıklamalar yaptı.  Futbola olan tutkunluğu ile bilinen Acun Ilıcalı Geçtiğimiz aylarda Fenerbahçe için topladığı yardım ile konuşulmuştu. Gazeteci Cüneyt Özdemir'in sorularını yanıtlayan Ilıcalı, son günlerde satın alacağı konuşulan kulüple ilgili müjdeyi verdi. Ayrıca Ilıcalı Beyazıt Öztürk'ün Kanal D ekranlarında haftanın cuma günü uzun yıllar canlı yayınlanan ve yurt dışı turneler ile programlarına devam eden Beyaz Show programının tv8'de yayınlanmasına dair önemli bir açıklama yaptı.

ILICALI FUTBOL KULÜBÜ ALMAYA HAZIRLANIYOR!

Hollanda 1. futbol ligi takımlarından olan Fortuna Sittard Acun ılıcalı'yla anlaşmak üzere İlgilendiğini açıklayan Ilıcalı, “Türkiye yakında döneceğim amacım Türk futboluna genç yetenek kazandırmak, O yüzden da açıkçası Bu konuda bir hevesim var.“ ifadelerini kullandı. Anlaşmanın olup olmayacağı konusundaki yorumu ise “olmaya yakın diyelim” değerlendirmesini yaptı.  Fortuna sittard Kulübü'nün sahibi Galatasaray Yöneticilerinden Işıtan Gün olduğu açıklandı.

O SES TÜRKİYE JÜRİ ÜYELERİ DEĞİŞECEK!

Acun Ilıcalı'nın yaptığı açıklamadan bir tanesi de O Ses Türkiye jürilerin değişeceğini müjdeledi. Yarışmada değişikliğin sevildiğini, o yüzden yeni bir değişik yapmanın seyirciler tarafından beklenti olduğunu ifade etti. Acun Ilıcalı Beyaz Show'un TV8 ekranlarında yayınlanmasına dair önemli bir müjdeyi verdi. Beyazıt'ın O Ses Türkiye'deki jüri üyeliği ile kalmamasını yeni bir projede TV8 ekranlarında yayınlamasını ifade ederek beyaz Show neden olmasın ifadesini kullandı.

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2020, 23:11
YORUM EKLE