İş Bankası KPSS'siz Memur Personel Alıyor!

İş Bankasının yapmış olduğu duyuruya göre bir çok şehirde KPSS şartı olmadan memur personel alımları yapıyor. Sizde İş Bankası bünyesine KPSS şartı olmadan dahil olmak istiyorsanız haberimizin devamını inceleyiniz.

İş Bankası KPSS'siz Memur Personel Alıyor!

Türkiye İş Bankasının Batman, Bitlis, Diyarbakır, Hakkâri, Mardin, Şırnak, Van, Ağrı, Bingöl, Erzincan, Erzurum, Kars, Gaziantep, Kahramanmaraş, Şanlıurfa, Kayseri, Nevşehir, Niğde, Kocaeli, Sakarya, Aksaray, Karaman ve Konya şubelerinde ve genel merkezinde müfettiş yardımcısı, sistem uzmanı, uzman yardımcısı, güvenlik görevlisi, şoför, elektrik ve makine teknikeri alımı için sınav yapılacak.

İş Bankası Diyarbakırda, Erzurum Bölgesinde, Gaziantep bölgesinde, Kayseri bölgesinde, Kocaeli bölgesinde ve konya bölgesinde bulunan şubelerinde görevlendirmek üzere memur alımı yapacak. Sınav 17 Mayıs 2015 tarihinde gerçekleşecektir. Başvurular ise 11 mayıs 2015 tarihine kadar iş bankası insan kaynakları birimi üzerinden yapılacaktır.

İş Bankası Yazılı ve Sözlü olmak üzere iki aşamada sınava tabi tuttuğu adaylardan her iki aşamada da başarılı olan adayları ilan metninde belirtilen yerlere memur pozisyonunda görevlendirecektir. 4 yıllık üniversite mezunlarının başvuru yapabileceği pozisyonlar için hangi bölüm mezunlarının başvuru yapabileceği hakkında bilgiye ilan metninde yer vermektedir.

İş Bankası farklı bölgelerde memur alımı ilanına başvuruda bulunmak için Buraya tıklayınız.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE