Maliye Bakanı Müjdeledi! 2 Bin 300 Memur Alınacak

Maliye Bakanı Naci Ağbal müjdeli haber vererek kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 2 bin 300 memur personel alımı yapacaklarını duyurdu.

Maliye Bakanı Müjdeledi! 2 Bin 300 Memur Alınacak
Maliye Bakanlığının bu sene ne zaman personel alımı yapacağı ve toplam kaç memur personel alınacağı merak ile beklenirken Maliye Bakanı Naci Ağbal katıldığı televizyon programında personel alımına ilişkin adaylara müjdeli bir haber verdi.

Maliye Bakanı Naci Ağbal katıldığı televizyon programında personel alımına da değinerek 2 bin 300 memur personel alımı yapılacağını müjdeledi. Peki alımlar hangi pozisyonlar için yapılacak. Maliye Bakanlığı 2 bin 300 memur alımı ne zaman gerçekleştirilecek.

HANGİ POZİSYONLAR İÇİN ALIM YAPILACAK

Maliye Bakanı Naci Ağbal 2 bin 300 memur alımı yapılacağını müjdeledi. Peki hangi pozisyonlar için alım yapılacak. Buna göre Bakan vergi müfettişi alımı hakkında bahsetmişti ve vergi müfettişi kadrosu için toplam 300 personelin alınacağı müjdelendi.

Yine vergi müfettişinden hariç olmak üzere Maliye Bakanlığının gelir uzmanlığı sınavı yapacağını ve bu sınav sonucunda gelir uzmanlığı kadrosu için 2 bin kontenjan ayıracaklarını duyurdu.

Vergi Müfettişi - 300 Personel
Gelir Uzmanı - 2 Bin Personel

Kısaca Maliye Bakanı Naci Ağbal yaptığı açıklamasında toplam 2 bin 300 kişilik personel alımı gerçekleştirecek. Alımların ne zaman yapılacağı bilinmiyor ancak önümüzde ki süreçler içerisinde alımların gerçekleştirilmesi beklenmektedir.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE