En Az Okur Yazar Şartıyla Güvenlik Korucusu Alımı Yapılacak! Başvurularda Son Gün!

Güvenlik korucuu personel alım ilanı açıklandı. Kaymakamlığa başvurular için son günler. Malatya İline bağlı Doğanyol ilçesinde dört mahallede görevlendirilmek üzere köy korucusu istihdamı yapılacak. Başvurlar halen devam ediyor. Son başvuru ise 31 Mayıs tarihinde sona erecek.

En Az Okur Yazar Şartıyla Güvenlik Korucusu Alımı Yapılacak! Başvurularda Son Gün!

Malatya iline bağlı Doğanyol ilçesine bağlı dört mahallede güvenlik korucusu personel alımı yapılacak.

Adayların başvurularını 21 Mayıs tarihinden itibaren yapabildikleri korucu alımında istenilen belgeleri ile birlikte Jandarma Komutanlığına evrakları teslim etmeleri gerekmektedir. Hangi mahallelerde güvenlik korucusu alımı yapılacak. Damlı, Gevheruşağı, Gökçe, Gümüşsu ilçelerinde birer kişi istihdam edilecek. toplamda 4 kişilik alım yapılacak. Malatya Valili başvuru şartlarını şı şekilde açıkladı.

BAŞVURU ŞARTLARI;

Adayların başvurularda T.C. vatandaşı olmaları, askerliğini yapmış olmaları, yaş şartında 30 yaşından büyük olmaları, yeterli başvuru olmaması halinde ise 40 yaş şartı aranacak. Adayların eğitim şartlarında ise en az okur yazar olmaları yeterli olacak. Diğer yandan kamu haklarından mahrum olmamaları, herhangi bir terör suçundan mahkum olmamaları, sağlık şartlarını taşımaları, herhangi bir köy muhtarlığı ya da ihtiyar heyeti gibi görevde bulunmamaları siyasi parti üyesi olmaları gerekmektedir.

BAŞVURU TARİHLERİ;

Başvurular 21 Mayıs tarihinde alınmaya başlandı. Son başvuru tarihi ise 31 Mayıs tarihinde bitecek. Adayların son başvuru tarihinden önce başvurularını tamamlamaları gerekli olacak.

İSTENİLEN BELGELER;

Başvuruda istenilen belgeler ise; nüfus cüzdanı fotokopisi, nüfus kayıt örneği, okur yazar olduğuna dair belge, 6 adet fotoğraf, adli sicil belgesi, ikamet belgesi, sağlık belgesi, askerlik terhis belgesi,

Başvuru detayları için tıklayın

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2019, 22:58
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yusuf
Yusuf - 4 yıl Önce

Diyer il ve ilçelerden olacakmı bu alım nezaman alınacak

Tolga kapo
Tolga kapo - 4 yıl Önce

Erzurum da ne zaman alım olacak

Mehmet
Mehmet - 4 yıl Önce

2019 bingol de güvenlik koy kurucuların alımı ne zaman başlayacak tarih beli deyil mi 4 aydır bekliyoruz

Mükremin
Mükremin - 4 yıl Önce

Korucu alımı yapılacak deniliyor neden hala bir alim yok elazığda nezamn alım yapilacak