DPB'de Yeni İlan Yayımlandı! TÜBİTAK KPSS'siz 142 Kadrolu Personel Daha Alıyor!

Devlet Personel Başkanlığı üzerinde yeni personel alım ilanı yayımlandı ve TÜBİTAK 142 kişilik daha personel alacağını ilan etti. İlanın detayları nedir?

DPB'de Yeni İlan Yayımlandı! TÜBİTAK KPSS'siz 142 Kadrolu Personel Daha Alıyor!

TÜBİTAK geçtiğimiz günlerde bünyesine 142 personel alacağını belirtmişti. Başvuruları bugün sona eriyorduki, Son olarak Devlet Personel Başkanlığı üzerinde yeni bir ilan yayımlandı ve 142 Personel alımı daha yapılacağı ilan edildi. Yayımlanmış olan ilana göre TÜBİTAK BİLGEM Bilişim Teknolojilri Enstitüsü birimine Gebze / KOCAELİ de Ar-Ge Personeli alımı yapacak. Alımlar farklı niteliklerde yapılacak.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

TÜBİTAK perosnel alımı ilanına başvuru yapacak adaylardan, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Üniversitelerin dört yıllık eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun olmuş olmak, KPDS, ÜDS, YDS, TOEFL IBT, TOEFL CBT ve TOEFL PBT gibi sınavlardan İngilizce dilinden puan almış olmak, Saha çalışması ve seyahat engeli olmamak, Web Servisleri konusunda tecrübe sahibi olmak gibi nitelikler aranacak.

BAŞVURULAR:

Adaylar başvurularına ilanın yayım tarihi olan 10 mayıs 2019 tarihi itibari ile başladılar ve başvurular en geç 26 Mayıs 2019 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Bu bağlamda başvurular sadece "www.bilgem.tubitak.gov.tr" adresinden İş Başvuru Sistemine yolu ile yapılacaktır. Adaylar sisteme üye olarak istenen belgeleri son başvuru günü en geç saat 17:00 a kadar kayıt ederek başvuru yapmaları gerekmektedir. İlan hakkında daha detaylı bilgi almak içn için aşağıdaki bağlantıya tıklayarak ilanın tam metnine ulaşabilirsiniz.

İlanın Tam Metni

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2019, 12:34
YORUM EKLE