Kızılay’a KPSS Şartsız Lisans Mezunu Personel Alınacak!

Kızılay KPSS şartı olmaksızın çeşitli kadrolarda personel alımı yapacağını duyurdu. Alımlarla ilgili kadro bilgileri ve başvuru koşulları için bizleri takip ediniz.

Kızılay’a KPSS Şartsız Lisans Mezunu Personel Alınacak!

Türk Kızılayı kariyer internet sitesinde aralık ayı sonu ve ocak ayı başında yayınladığı yeni personel alım ilanlarında KPSS şartı olmadan en az lisans mezunu öğrenim şartı ile farklı pozisyonlarda personel istihdam edeceği açıklanmıştır. Kurumun sitesinde yer alan ilanların detaylarına yönelik bilgiler ise haberin devamında yer almaktadır.

Finans Asistanı

Bu kadro için adayların En az lisans mezunu olmak, Tercihen İşletme, İktisat, Bankacılık ve Finans, Matematik, İstatistik bölümlerinden mezun olmak, Yazılı ve sözlü çok iyi derecede İngilizce bilmek, Analiz, yorumlama ve raporlama yapabilmek, Seyahat engeli bulunmamak, Aktif araç kullanabiliyor olmak, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilmek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak veya en az 2 yıl tecilli olmak şartlarını sağlaması gerekmektedir.

Sağlık Uzmanı

Adayların Üniversitelerin Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri 4 yıllık Lisans bölümlerinden mezun, Tercihen İngilizce ya da Arapça bilen, Tercihen Pedagojik Formasyon eğitimi sertifikası olan, Tercihen ilk yardım eğitmeni olan, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, ya da proje süresince tecilli olma şartlarını yerine getirmesi istenmektedir.

Gençlik Çalışanı

Eğitim Fakültesi, Eğitim Bilimleri, Sosyal Hizmetler, Fen-Edebiyat Fakültesi mezunu, Pedagojik formasyon sahibi ve/veya en az 1 yıl çocuklarla çalışma deneyimi olan, İyi seviyede Arapça konuşabilen adayların başvurularına açıktır.

Ruh Sağlığı Hemşiresi

Hemşirelik veya Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri bölümlerinden en az lisans mezunu olmak, psikiyatri Hemşireliği alanında yüksek lisans ya da doktora programlarını tamamlamış olmak, tercihen ruh sağlığı, halk sağlığı ve psikososyal destek konularında bilgi sahibi olmak ve bu konularda eğitim verme deneyimine sahip olmak, tercihen İlk Yardım Eğitmeni Sertifikasına sahip olmak, tercihen alanında 2 yıl deneyim sahibi olmak, tercihen Arapça ve/veya İngilizce bilmek.

Kızılay’ın kariyer sitesinden online başvuru yapmak ve diğer alım ilanlarına ulaşmak için: //bit.ly/2Zq0EKI

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE