Danıştay 28 Kamu Personeli Alımı! Kadrosuna Göre Başvuru Formu Yayımlandı!

Danıştay Başkanlığı 28 destek personeli alımı başvuruları başladı ve Danıştay tarafından kadrosuna göre başvuru formları yayımladı. İşte ilanın detayları.

Danıştay 28 Kamu Personeli Alımı! Kadrosuna Göre Başvuru Formu Yayımlandı!

Danıştay Başkanlığı geçtiğimiz haftalarda yayımlamış olduğu ilana göre bünyesindeki personel ihtiyacını karşılamak üzere farklı kadrolardan oluşan personel kadrosu ile 28 kişilik boşluk ile sözleşmeli olarak destek personeli alımı yapacağını belirtmişti. Adaylar başvurularına başlayabilir ve Danıtaş tarafından başvuru ile ilgili formlar yayımlandı.

İşin Olsa ekibi oalrak bu haberimizde sizlere ilan hakkında detayları aktaracak ve yayımlanan başvuru formlarını sizlere aktaracağız.

HANGİ KADROLARDA ALIM YAPILACAK?

Danıştay Başkanlığı görev yapmak üzere 657 sayılı devlet memurları kanunun 4/B maddesi ve danıştay kanunu kapsamında sözleşmeli personel açlıştırılmasına ilişkin esaslar ve danıştay personeli atama ve nakil yönetmeliği hükümleri uyarınca, 2 Bulaşıkçı, 2 Garson, 3 Aşçı, 2 Sağlık teknisyen Yardımcısı ve 19 Hizmetli olmak üzere 8 kişilik kadro ile alım yapacak.

BAŞVURULAR BAŞLADI!

Söz konusu ilan 20 Haziran 2019 tarihinde ilan edildi ve adaylar başvurularına 25 Haziran 2019 tarihi itibari ile başladılar. Bu bağlamda başvurular en geç 01 temmuz 2019 tarihine kadar saat 17:00 a kadar yapılması gerekmektedir. Adaylar başvurularını istenen belgeler ile birlikte aşağıdaki başvuru formları ile birlikte formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurduktan sonra imzalı ve fotoğraflı olarak aşağıda belirtilen belgelerle birlikte şahsen Danıştay Başkanlığı Üniversiteler Mah. Dumlupınar Bulvarı No: 149 (Eskişehir yolu 10. Km.) Çankaya/ANKARA adresine başvurabileceklerdir. Bunun dışında yapılacak hiç bir başvuru kabul edilmeyecektir.

DANIŞTAYDAN BAŞVURU FORMU İÇİN UYARI:

Başvuru formunu doldurmadan önce mutlaka okuyunuz !

AÇIKLAMALAR

Başvuru Formunu doldurmadan önce İlan metnini dikkatlice okuyup, kendinizle ilgili alanları eksiksiz olarak doldurunuz.

1-) İşaretli alanların doldurulması zorunludur. İşaretli alanları doldurmayanların müracaatları dikkate alınmayacaktır.

2-) Form, başvuru talebinde bulunanın el yazısı ile okunaklı biçimde, seçme kutuları (X) koymak suretiyle doldurulacaktır.

3-) Bütün sorular tam, açık ve doğru olarak cevaplandırılacaktır.

4-) Gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilen adaylar kazanmış dahi olsalar göreve başlatılmayacak olup, göreve başlatılanların sözleşmeleri iptal edilerek haklarında genel hükümlere göre işlem yapılacaktır. Ayrıca idare tarafından kendisine bir bedel ödenmiş ise bu bedel yasal faizi ile birlikte tazmin edilecektir.

AŞÇI Başvuru Formu

Bulaşıkçı Başvuru Formu

Garson Başvuru Formu

Hizmetli Başvuru Formu

Sağlık Teknisyen Yardımcısı Başvuru Formu

İLAN HAKKINDA DETAYLI KADRO DAĞILIMI, GENEL ŞARTLAR VE KADROSUNA GÖRE ÖZEL ŞARTLARA ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Güncelleme Tarihi: 27 Haziran 2019, 15:32

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE