Tarım İşletmeleri ( TİGEM ) İŞKUR İle 596 İşçi Personel Alımı İlanı Yayımlandı!

Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü bünyesine 596 Kişilik kadro ile İŞKUR aracılığı ile işçi personel alacak. İlan yayımlandı ve başvurular başladı. İşte şartlar ve kadro dağılımı.

Tarım İşletmeleri ( TİGEM ) İŞKUR İle 596 İşçi Personel Alımı İlanı Yayımlandı!

Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğünden az önce gelmiş olan ilana göre farklı pozisyonlarda olmak üzere 596 kişilik boş kadro ile işçi personel alımı ilanı yayımlandı. Yayımlanan ilana göre farklı kadrolarda alım yapılacak olup başvuru süreci İŞKUR üzerinden yapılacakır. Ayrıca değerlendirmeler Kura, Uygulama sözlü sınav ile yapılacaktır.

Kimler Başvuru Yapabilecek?

Askerlik ile ilişiği olmamak.

"B, B1, C, C1, D, D1, F, " Sınıfı Sürücü Belgelerinden birine sahip olmak

İlanın yayımlandığı tarih itibariyle en az 2 yıl süreyle bu meslekte çalıştığını; SGK’dan hizmet bildirim cetveli dökümü, çalışma belgesi, bonservis belgelerinden en az birisi ile belgelendirmek.

Öğrenim seviyesi bakımından; -Teknik ve Endüstri Meslek Liselerinin; Motorlu Araçlar Teknolojisi, Otomotiv Elektromekanik Dalı, İş Makinaları bölümü, makine bakım onarım bölümü, motor işleri bölümü, Tarım Teknolojileri Tarım Alet ve Makinaları bölümü mezunu olmak veya dengi mesleki öğretimlerden mezun olduğuna dair belgeye sahip olmak.

Diğer Orta öğretim mezunu olanlardan; konusu ile ilgili M.E.B. veya ilgili Bakanlık onaylı sertifikası veya bonservislerinden en az birisine sahip olmak, veya yasa gereği Mesleki Yeterlilik Belgesi gerektiren işlerde, söz konusu belgeye sahip olmak

şartları aranacak.

Başvurular Ne Zaman Nasıl Yapılacak?

Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü ( TİGEM ) bünyesine 596 personel alımı için başvuruları İŞKUR aracılığı ile yapacak. Başvuru süreci hakkında herhangi bir detay vermeyen TİGEM için yayımlanan ilanla ve detayları aşağıdaki bağlantılarda.

496 İşçi Alımı Kadro Dağılımı ve Detaylar

100 İşçi Alımı Kadro Dağılımı ve Detaylar

Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2020, 08:11
YORUM EKLE