DSİ İŞKUR İle Mayıs Ayı İşçi Alımı İlanı Yayımlandı! Daimi ve Eski Hükümlü

Devlet Su İşleri İŞKUR üzerinde işçi alımı ilanı yayımlandı. En az ilkokul mezunu farklı alanlarda Kamu İşçi alımı gerçekleştirilecek. Şartlar ve kontenjanlar haberde.

DSİ İŞKUR İle Mayıs Ayı İşçi Alımı İlanı Yayımlandı! Daimi ve Eski Hükümlü

Türkiye İş Kurumu işçi alımı ilanları yayımlanmaya devam ediyor. 23 Mayıs 2022 tarihi ile yayımlanmış olan işçi alımı ilanına göre Devlet Su İşleri bölge müdürlüğü bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere Kamu İşçi Alımı yapacağını bildirdi. Söz konusu ilan ile en az ilkokul mezunu adaylar içerisinden alım yapılacak. Bu kapsamda alımlar Daimi ve Eski Hükümlü statüde gerçekleştirilecek. Peki DSİ İşçi Alımı kontenjan dağılımı nedir? Kimler başvuruda bulunabilecek? İlan detaylarını sizlerle haberimizde paylaşıyoruz.

DSİ Kamu İşçi Alımı Kontenjanları Nelerdir?

Devlet Su İşleri bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 19. Bölge Müdürlüğü ve Sulama birliğine Kamu İşçi Alımı yapacağını belirtti. Söz konusu ilan için kontenjan dağılımı ve detaylı bilgi şöyle:

DSİ Kastamonu Sulama Birliği:

Geçici olarak Kamu işçi alımı yapılmakta olup lise mezunu adaylar içerisinden personel alımı gerçekleştirilecek. Bu kapsamda 1 kişilik kadro ile Çiftçi (Tarla Ürünleri) (Zirai Sulamacı) allımı gerçekleştirilecek. Alımlar İŞKUR üzerinden gerçekleştirilecek olup Kadın Erkek adaylar başvuru yapabilecek.

Ayrıca başvuru için İş İlan No (00006795815) kullanabilirsiniz.

Başvuru yapacak adaylardan, Zirai Sulamacı mesleğinde en az bir (1) yıl deneyimli olduklarını belgelendirmeleri istenecektir. İş hizmeti, araç ile yapılacağından kişilerin en az B sınıfı ehliyetli olması gerekmektedir. Talebe, Kastamonu Merkez ilçede ve Kastamonu Taşköprü ilçesinde ikamet edenler başvuru yapabileceklerdir.

Devlet Su İşleri 19. Bölge Müdürlüğü:

DSİ bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere Sivas ilinde bulunan 19. bölghe müdürlüğüne Eski Hükümlü personel alımı yapılacak. Alımlar en az ilkokul mezunu adaylar içerisinden 18 - 40 yaş aralığnda gerçekleştirilecek. ALım yapılacak kontenjanlar ve iş ilanı numaraları şöyledir:

  • 1 Bahçıvan - 00006796250 ,
  • 1 İnşaat Boyacısı/Boyacı - 00006796075 ,
  • 1 Beden İşçisi (Genel) - 00006795852,

sadece eskihükümlü adaylardan personel alımı yapılacak. 

İŞKUR Başvurusu Başladı!

DSİ işçi alımı başvurusu ilanların yayım tarihi olan 23 Mayıs 2022 tarihi ile başladı. Adaylar başvurularını sadece https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresi üzerinden online olarak yukarıdaki iş ilanı numaraları ile gerçekleştirilecektir.

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2022, 10:47
YORUM EKLE
YORUMLAR
İş siz bir birey
İş siz bir birey - 2 yıl Önce

Devlette ise girmek için suç mu islememiz gerekli eski hükümlü alıp duruyorlar ikide bir o kadar okumuş insanlar var onlar napacak hapse atılıp salınsalar iş imkanı doğar mı acaba

mehmet özdemir
mehmet özdemir @İş siz bir birey - 2 yıl Önce

cezaevinde yatmış bir insan ceza almışsa faydalanıyor kanunen hakkı engelli insanlarda olabilir

Ali
Ali - 2 yıl Önce

İnsanlarla alay etmeyin

Derya
Derya - 2 yıl Önce

Arıyoruz ama iş yok diyorlar

Recep yaşar
Recep yaşar - 2 yıl Önce

Eskevatör operatör

Yusuf atsiz
Yusuf atsiz - 2 yıl Önce

İlandaki ise talibim yaşım 28 askerliğimi yaptım bekarim

Sade vtndas
Sade vtndas - 2 yıl Önce

Yok kardeşim suç işlemeye gerek yok bende hukumluyum ayrıntıyı kaçırıyorsun akp li bı tandgn varsa ise girebilirsin

ahmet
ahmet - 2 yıl Önce

kaynakci

Sercan Yilmaz
Sercan Yilmaz - 2 yıl Önce

İşe ihtiyacım var